Reklama

Motocyklami do Katynia. Ofiaruj im kredki

Opublikowano:
Autor:

Motocyklami do Katynia. Ofiaruj im kredki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zabawki, przybory szkolne, przedmioty higieny osobistej, pamiątki narodowe - wszystkie te dary można zostawić w antykwariacie przy Jachowicza. Razem z XIII Międzynarodowym Rajdem Katyńskim pojadą na Wschód i trafią do mieszkających tam Polaków.

Zabawki, przybory szkolne, przedmioty higieny osobistej, pamiątki narodowe - wszystkie te dary można zostawić w antykwariacie przy Jachowicza. Razem z XIII Międzynarodowym Rajdem Katyńskim pojadą na Wschód i trafią do mieszkających tam Polaków.

24 sierpnia już po raz trzynasty z Warszawy wyruszy Międzynarodowy Rajd Katyński, by przebyć ok. 7,5 tysiąca kilometrów, oddać hołd Polakom zamordowanym na Wschodzie przez sowietów, a także m.in. Ukraińców oraz spotkać się z rodakami mieszkającymi za wschodnią granicą.

Jak zapowiadają społecznik Tadeusz Taworski i ks. Kazimierz Kurek z płockiej Stanisławówki, kolumna motocyklowa przejedzie przez Płock i zabierze przygotowaną przez płocczan dla Polaków na Wschodzie, zwłaszcza polskich dzieci, paczki. Zbiórkę prowadzi Księgarnia Antykwariat w Alejach Jachowicza 30A (za budynkiem Solidarności), można tam przynosić m.in. zabawki, przybory szkolne (zeszyty, ołówki, kreski, długopisy), przedmioty higieny osobistej (szczoteczki i pasty do zębów), pamiątki narodowe (chorągiewki, proporczyki, koszulki z nadrukami)

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 501-432-062.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE