Reklama

Mostostal Płock ma stałego prezesa

Opublikowano:
Autor:

Mostostal Płock ma stałego prezesa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mostostal Płock ma już stałego prezesa. Jacek Szymanek zrezygnował z dniem 22 października z funkcji członka Rady Nadzorczej Mostostalu Płock, tym samym przestał pełnić funkcję Prezesa Zarządu oddelegowanego z Rady Nadzorczej. Jednocześnie Mostostal Płock poinformował, że 22 października Rada Nadzorcza spółki powołała Jacka Szymanka na prezesa Zarządu Mostostal Płock S.A.

Mostostal Płock ma już stałego prezesa. Jacek Szymanek zrezygnował z dniem 22 października z funkcji członka Rady Nadzorczej Mostostalu Płock, tym samym przestał pełnić funkcję Prezesa Zarządu oddelegowanego z Rady Nadzorczej. Jednocześnie Mostostal Płock poinformował, że 22 października Rada Nadzorcza spółki powołała Jacka Szymanka na prezesa Zarządu Mostostal Płock S.A. W

Przypomnijmy, że po rezygnacji dotychczasowego prezesa, Macieja Baryckiego, 24 lipca 2019 r. Jacek Szymanek został oddelegowany z Rady Nadzorczej do czasowego wykonywania czynności, zgodnie z art. 383 §1 kodeksu spółek handlowych.

Obecnie w Zarządzie Mostostalu Płock jest także Robert Kowalski.

[ZT]22972[/ZT]

[ZT]22948[/ZT]

Informacja udzielona przez spółkę:

- Jacek Szymanek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalności trenerskiej oraz studiów Master of Business Administration organizowanych przez Francuski Instytut Zarządzania. Ukończył cała gamę specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania, finansów oraz zasobów ludzkich. Od wielu lat związany był z obszarem zarządzania personelem. Specyfikę różnych branż miał okazję poznawać, pracując w globalnych korporacjach. W latach 1995 - 1999 związany z Pepsico, gdzie był odpowiedzialny za wsparcie HR dla operacyjnej części organizacji. W latach 1999 - 2004 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Personalnego do spraw wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych w firmie ubezpieczeniowej Commercial Union (obecnie Aviva). W latach 2004 - 2005 pracował w Europejskim Funduszu Leasingowym na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za cały obszar zarządzania personelem. W 2005 roku objął stanowisko Dyrektora Personalnego w międzynarodowej firmie logistycznej FM Polska, gdzie przez 6 lat odpowiadał za rozwój i kształtowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w ramach Grupy FM Logistic. Od września 2011 roku jest związany z Mostostalem Warszawa SA, gdzie rozpoczął pracę pełniąc funkcję Dyrektora Biura Personalnego. W dniu 3 lutego 2012 roku, decyzją Rady Nadzorczej, został powołany w skład Zarządu Mostostalu Warszawa S.A., w którym pełni funkcję Członka Zarządu ds. Zarządzania i Administracji. Wraz z powołaniem do zarządu spółki został odpowiedzialny za obszar wsparcia organizacyjnego, nadzorując pracę działów HR, Administracji, IT, BHP, R&D, PR, Systemów Zarządzania, Kancelarii tajnej, Ochronę danych osobowych oraz Wsparcia budów. Zasiada również w Radach Nadzorczych Mostostal Kielce S.A. oraz spółki celowej Mostostal Power Development.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Jacek Szymanek nie zajmuje się interesami konkurencyjnymi w stosunku do Mostostal Płock S.A. ani też nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej. Nie uczestniczy też w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek organu. Nie posiada w innej konkurencyjnej spółce kapitałowej udziałów lub akcji w ilości co najmniej 10% ani też nie posiada prawa do powołania co najmniej jednego członka zarządu. Jednocześnie oświadczył, że nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE