Reklama

Reklama

Mostostal Płock ma stałego prezesa

Opublikowano: śr, 23 paź 2019 11:19
Autor:

Mostostal Płock ma stałego prezesa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mostostal Płock ma już stałego prezesa. Jacek Szymanek zrezygnował z dniem 22 października z funkcji członka Rady Nadzorczej Mostostalu Płock, tym samym przestał pełnić funkcję Prezesa Zarządu oddelegowanego z Rady Nadzorczej. Jednocześnie Mostostal Płock poinformował, że 22 października Rada Nadzorcza spółki powołała Jacka Szymanka na prezesa Zarządu Mostostal Płock S.A.

Reklama

Mostostal Płock ma już stałego prezesa. Jacek Szymanek zrezygnował z dniem 22 października z funkcji członka Rady Nadzorczej Mostostalu Płock, tym samym przestał pełnić funkcję Prezesa Zarządu oddelegowanego z Rady Nadzorczej. Jednocześnie Mostostal Płock poinformował, że 22 października Rada Nadzorcza spółki powołała Jacka Szymanka na prezesa Zarządu Mostostal Płock S.A. W

Przypomnijmy, że po rezygnacji dotychczasowego prezesa, Macieja Baryckiego, 24 lipca 2019 r. Jacek Szymanek został oddelegowany z Rady Nadzorczej do czasowego wykonywania czynności, zgodnie z art. 383 §1 kodeksu spółek handlowych.

Obecnie w Zarządzie Mostostalu Płock jest także Robert Kowalski.

[ZT]22972[/ZT]

[ZT]22948[/ZT]

Informacja udzielona przez spółkę:

- Jacek Szymanek jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie o specjalności trenerskiej oraz studiów Master of Business Administration organizowanych przez Francuski Instytut Zarządzania. Ukończył cała gamę specjalistycznych szkoleń z zakresu zarządzania, finansów oraz zasobów ludzkich. Od wielu lat związany był z obszarem zarządzania personelem. Specyfikę różnych branż miał okazję poznawać, pracując w globalnych korporacjach. W latach 1995 - 1999 związany z Pepsico, gdzie był odpowiedzialny za wsparcie HR dla operacyjnej części organizacji. W latach 1999 - 2004 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Personalnego do spraw wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych w firmie ubezpieczeniowej Commercial Union (obecnie Aviva). W latach 2004 - 2005 pracował w Europejskim Funduszu Leasingowym na stanowisku Dyrektora odpowiedzialnego za cały obszar zarządzania personelem. W 2005 roku objął stanowisko Dyrektora Personalnego w międzynarodowej firmie logistycznej FM Polska, gdzie przez 6 lat odpowiadał za rozwój i kształtowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi w ramach Grupy FM Logistic. Od września 2011 roku jest związany z Mostostalem Warszawa SA, gdzie rozpoczął pracę pełniąc funkcję Dyrektora Biura Personalnego. W dniu 3 lutego 2012 roku, decyzją Rady Nadzorczej, został powołany w skład Zarządu Mostostalu Warszawa S.A., w którym pełni funkcję Członka Zarządu ds. Zarządzania i Administracji. Wraz z powołaniem do zarządu spółki został odpowiedzialny za obszar wsparcia organizacyjnego, nadzorując pracę działów HR, Administracji, IT, BHP, R&D, PR, Systemów Zarządzania, Kancelarii tajnej, Ochronę danych osobowych oraz Wsparcia budów. Zasiada również w Radach Nadzorczych Mostostal Kielce S.A. oraz spółki celowej Mostostal Power Development.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Jacek Szymanek nie zajmuje się interesami konkurencyjnymi w stosunku do Mostostal Płock S.A. ani też nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej, jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej. Nie uczestniczy też w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek organu. Nie posiada w innej konkurencyjnej spółce kapitałowej udziałów lub akcji w ilości co najmniej 10% ani też nie posiada prawa do powołania co najmniej jednego członka zarządu. Jednocześnie oświadczył, że nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.