Reklama

Reklama

Moc atrakcji na święta w Galerii Mazovia

Opublikowano:
Autor:

Moc atrakcji na święta w Galerii Mazovia - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji zbliżających się świąt Galeria Mazovia przygotowała moc atrakcji dla najmłodszych. W grudniu z pomocą uroczych elfów każde dziecko będzie mogło napisać list do Świętego Mikołaja i dać się pochłonąć przygotowywaniu łakoci w wyjątkowej Fabryce Świątecznych Słodyczy, która stanie na terenie galerii.

Reklama

Uwielbiamy święta Bożego Narodzenia, ale jest to czas, w którym oprócz magicznej atmosfery i wielu przyjemności mamy także sporo obowiązków do wypełnienia. Zakup produktów potrzebnych do przygotowania tradycyjnych dwunastu potraw czy prezentów dla najbliższych najwygodniej zrealizować w jednym miejscu. Dlatego w grudniu płocka Galeria Mazovia poleca się jako najlepsze miejsce na zakupy! Oprócz możliwości skorzystania z licznych promocji przygotowanych przez poszczególne marki, w ostatnim miesiącu w roku zapewnione są tam dodatkowe atrakcje specjalnie dla dzieci.

W grudniu do Galerii Mazovia zawita grono pracowitych pomocników Świętego Mikołaja, dlatego zapraszamy do odwiedzin całą rodziną. Nasza galeria regularnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując korzystne promocje i różne atrakcje. Tym razem najbardziej ucieszą się dzieci – przygotowaliśmy dla nich warsztaty ozdabiania pierniczków oraz pisania listów do świętego Mikołaja. Skorzystają na tym z pewnością także rodzice – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, Dyrektorka Galerii Mazovia.

Przez cały miesiąc na terenie Galerii będzie można spotkać hostessy przebrane za elfy. Z ich pomocą dzieci będą mogły wyczarować niezwykłe rzeczy!

Fabryka Listów do świętego Mikołaja

W pierwszej połowie miesiąca, w dniach od 6 do 15 grudnia, Galeria Mazovia zmieni się w magiczną Fabrykę Listów do świętego Mikołaja. Z pomocą elfów dzieci będą mogły napisać list do uwielbianego dobrodzieja wyobrażanego jako brodaty starszy pan w czerwonym płaszczu. Listy, które trafią do specjalnej skrzyneczki, na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi!

Fabryka Listów czynna będzie od poniedziałku do piątku od 16.00 do 20.00, a w weekendy w godzinach 14.00-20.00. 

Fabryka Świątecznych Słodyczy

Natomiast w drugiej połowie grudnia w Galerii Mazovia ruszy Fabryka Świątecznych Słodyczy. Każdego dnia od 16 do 23 grudnia dzieci będą mogły przygotować i ozdobić pierniki oraz inne świąteczne słodycze. Warsztaty animowane przez hostessy odbywać się będą w godzinach od 14.00 do 17.00.

Wszystkie warsztaty odbędą się w zgodzie z aktualnymi wymaganiami sanitarnymi. Moc świątecznych atrakcji w Galerii Mazovia to świetna okazja, by uszczęśliwić kogoś bliskiego i przy okazji znaleźć odpowiedni prezent czy potrzebny produkt w jednym z ponad 120 sklepów, lokali gastronomicznych i punktów usługowych.

Więcej informacji na stronie www.galeriamazovia.com.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE