Reklama

Mnóstwo osób na starówce. Wspólnie śpiewali dla Niepodległej [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Mnóstwo osób na starówce. Wspólnie śpiewali dla Niepodległej [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mnóstwo płocczan i wyjątkowa, niesamowita atmosfera - tak w skrócie można opisać Podwieczorek patriotyczny na Starym Rynku w trakcie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Niech będzie to tylko wstęp do niedzielnych obchodów.

Mnóstwo płocczan i wyjątkowa, niesamowita atmosfera - tak w skrócie można opisać Podwieczorek Patriotyczny na Starym Rynku w trakcie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Niech będzie to tylko wstęp do niedzielnych obchodów.

Biało-czerwona połączyła w sobotnie popołudnie płocczan zgromadzonych na Starym Rynku. Trzymając w dłoniach niewielkie flagi, wspólnie zaśpiewali podczas szóstego Podwieczorku Patriotycznego. Po raz kolejny donośnie zabrzmiały słowa Mazurka Dąbrowskiego i wielu innych pieśni.

[ZT]20833[/ZT]

Do wspólnego radosnego śpiewania zaprosili: Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Książnica Płocka im. W. Broniewskiego oraz Harcerski Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka” Tradycyjnie spotkanie odbyło się przy pomniku - ławeczce Druha Wacława Milke.

Zobaczcie na zdjęciach, jak było:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE