Reklama

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak na Podolance [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Mistrzyni olimpijska Otylia Jędrzejczak na Podolance [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mistrzyni olimpijska, świata i Europy pojawiła się w Płocku w związku z projektem "Nauka pływania z Orlenem". To przedsięwzięcie nie tylko Orlenu, ale również WOPRu.

Mistrzyni olimpijska, świata i Europy pojawiła się w Płocku w związku z projektem "Nauka pływania z Orlenem". To przedsięwzięcie nie tylko Orlenu, ale również WOPRu.

Wizyta mistrzyni rozpoczęła się konferencją, podczas której chętnie opowiadała o swojej karierze, poświęceniu, które wiąże się z pływaniem. Mówiła też o determinacji, z jaką pięła się w drodze na sam szczyt. 

- Niemal wszyscy pływacy zaczynają odnosić sukcesy dopiero po około dziesięciu latach treningów - mówiła Otylia Jędrzejczak. Jest to bardzo ciężka praca, walka z własnymi słabościami, a przede wszystkim konsekwencja i systematyczność. W tym sporcie nie odnosi się sukcesów od razu - podkreślała mistrzyni.

Obecni na miejscu płocczanie chętnie zadawali pytania, prosili o wskazówki i rady, które są niezwykle przydatne podczas nauki pływania.

[ZT]19059[/ZT]

Kolejnym elementem wizyty Otylii Jędrzejczak w Płocku była lekcja pokazowa na dużym basenie. Podzieleni na grupy wiekowe uczestnicy zajęć mieli za zadanie przepłynąć całą długość niecki, czemu uważnie przyglądała się olimpijka. Na mecie podchodziła do każdego uczestnika, gratulowała, udzielała porad i wskazówek. Nie brakowało przy tej okazji upominków.

Poza wizytą na Podolance na więcej złota medalistka olimpijska nie mogła sobie pozwolić. 

- Po przeprowadzeniu zajęć muszę zmykać, mam bardzo dużo pracy i niestety nie mogę zostać dłużej w Płocku. Wpadam i wypadam - powiedziała w rozmowie z nami.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z wydarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE