Reklama

Minister nagrodził starania uczelni. Będzie kolejna magisterka

Opublikowano:
Autor:

Minister nagrodził starania uczelni. Będzie kolejna magisterka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku nie zwalnia tempa i przymierza się do otworzenia kolejnych studiów magisterskich już w październiku tego roku.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku nie zwalnia tempa i przymierza się do otworzenia kolejnych studiów magisterskich już w październiku tego roku.

Uczelnia starała się o możliwość kształcenia na poziomie magisterskim na kierunku pielęgniarstwo. Konieczne do tego było uzyskanie zgody ze strony Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz akredytacji Ministra Zdrowia. Uczelnia była wizytowana przez przedstawicieli ministerstwa zdrowia kilka tygodni temu i 10 kwietnia została wydana pozytywna opinia. Pozostało czekać na spełnienie drugiego warunku. Dziś nadeszły dobre wieści.

- Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Nauk o Zdrowiu PWSZ w Płocku uprawnienie do prowadzenia kształcenia na kierunku pielęgniarstwo na poziomie studiów magisterskich - mówi dr Agnieszka Grażul-Luft, rzeczniczka uczelni. - Studenci rozpocznąnaukę na tym kierunku już w październiku tego roku - dodaje. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE