Reklama

Mieszkańcy podpowiadali policji. Co udało się zmienić?

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy podpowiadali policji. Co udało się zmienić? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka policja zaprasza na debatę społeczną, podczas której opowie o efektach tych działań, które podczas lutowej debaty przekazali im sami płocczanie i mieszkańcy podpłockich miejscowości.

Płocka policja zaprasza na debatę społeczną, podczas której opowie o efektach tych działań, które podczas lutowej debaty przekazali im sami płocczanie i mieszkańcy podpłockich miejscowości. 

Debata z udziałem mieszkańców miasta i powiatu płockiego odbyła się w lutym w auli Ratusza. Policjanci pytali wówczas mieszkańców o to, czy czują się bezpiecznie, które ich zdaniem miejsca w Płocku lepiej omijać szerokim łukiem, wysłuchali również skarg płocczan na samo działanie policji. Na koniec obiecali solennie wziąć sobie wszystkie te rady do serca. 

Teraz - jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, policjanci chcą zdać relację z tego, co przez te osiem miesięcy udało się robić w interesujących dla mieszkańców kwestiach, a także wysłuchać ewentualnych kolejnych uwag. 

- Zapraszamy mieszkańców miasta i powiatu płockiego do udziału w debacie społecznej poświęconej ocenie osiągniętych rezultatów i zakresu realizacji wniosków sformułowanych podczas debaty społecznej 11 lutego 2016 r. - zaprasza Krzysztof Piasek.

Debata odbędzie się w czwartek, 17 listopada, w godzinach 12.00-13.30 w auli Urzędu Miasta przy ul. Stary Rynek 1. Wstęp jest wolny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE