Reklama

Miejska spółka proponuje kierowcom abonament parkingowy

Opublikowano:
Autor:

Miejska spółka proponuje kierowcom abonament parkingowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna z miejskich spółek wprowadza miesięczny abonament dla kierowców zainteresowanych dłuższym korzystaniem z miejsca postojowego w strefie płatnego parkowania. Podobny abonament, po zmniejszeniu opłaty, obowiązuje już na parkingu przy ul. Kościuszki 3 a.

Jedna z miejskich spółek wprowadza miesięczny abonament dla kierowców zainteresowanych dłuższym korzystaniem z miejsca postojowego w strefie płatnego parkowania. Podobny abonament, po zmniejszeniu opłaty, obowiązuje już na parkingu przy ul. Kościuszki 3 a. 

Chodzi o parking przy ul. Sienkiewicza 47 na 54 miejsca postojowe, którym zarządza spółka Inwestycje Miejskie (podobnie jak parkingiem przy Kościuszki 3a). Zgodnie z nowymi zasadami abonament na parkowanie od poniedziałku do piątku kierowcy będą mogli wykupić za 120 zł miesięcznie, wcześniej nie przewidziano takiej możliwości. Pozostałe warunki korzystania z parkingu przy Sienkiewicza pozostaną bez zmian.

Parking jest czynny przez całą dobę, natomiast opłata pobierana jest za pozostawianie auta w godzinach 8.00 – 17.00. Poza tymi godzinami, jak przypominają w spółce, parking jest bezpłatny. Opłata godzinowa wynosi 2 zł. Parking wyposażono w automatyczny system pobierania opłat według stawki godzinowej (przy terminalu wjazdowym jest bileterka wraz ze szlabanem, przy terminalu wyjazdowym znajduje się kasa automatyczna wraz ze szlabanem). Ponadto jeśli zdarzy się, że zgubimy bilet wjazdowy, jest możliwość wyjazdu po opłaceniu biletu awaryjnego.

Informacji na temat parkingu możemy zasięgnąć korzystając z numeru telefonu: 783 948 696 w dni robocze w godzinach od 7.30 do 15.30.

[ZT]14210[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE