Reklama

Michał Szpak zaśpiewał w Maszewie Dużym [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Michał Szpak zaśpiewał w Maszewie Dużym [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Michał Szpak wystąpił 17 listopada w hali sportowo-widowiskowej w Maszewie Dużym w ramach swojej trasy koncertowej "The Moon Tour".

Michał Szpak wystąpił 17 listopada w hali sportowo-widowiskowej w Maszewie Dużym w ramach swojej trasy koncertowej "The Moon Tour".

Kariera Michała Szpaka nabrała rozpędu po występie w programie "X Factor" w 2011 r. Miał wówczas 21 lat. Lubił śpiewać już jako dziecko. W wieku 9 lat zadebiutował na scenie w Domu Kultury w Jaśle podczas konkursu pastorałek.

Został laureatem Super Premiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2015), rok później był reprezentantem Polski z utworem „Color of Your Life” w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. Zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności, ósme w generalnej klasyfikacji. Także w 2016 r. ukazał się jego debiutancki album „Byle Być Sobą”, w 2018 r. wydał album pt. „Dreamer”. To tylko niektóre fakty z jego kariery muzycznej. Wielokrotnie brał udział w telewizyjnych programach rozrywkowych zarówno jako uczestnik, jak i gość czy prowadzący. Pozostał jurorem w "The Voice of Poland".

12 października wyruszył w trasę pt. "The Moon Tour", w którą wpisał się koncert w Maszewie Dużym (trasa objęła takie miasta, jak Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Poznań, Cieszyn, Białystok, Lublin, Łódź, Szczecin i Wrocław). Wokalista przyciągnął wiele osób do hali sportowo-widowiskowej.

Michał Szpak już na początku zapowiedział, czego można się spodziewać po występach w ramach trasy:

- Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety.

Widowisko było wzbogacone o multimedia, był także czas na rozmowę z osobami z widowni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE