Reklama

Medale pamiątkowe - Wyjątkowy pomysł na uhonorowanie ważnego wydarzenia

Opublikowano:
Autor:

Medale pamiątkowe - Wyjątkowy pomysł na uhonorowanie ważnego wydarzenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Medale przyznaje się nie tylko za zajęcie najwyższych miejsc na zawodach sportowych, ale również mogą być ważnym elementem uświetnienia ważnego wydarzenia. Dzięki wręczeniu medali pamiątkowych możemy być pewni, że impreza lub jubileusz na pewno zostanie w pamięci wyjątkowych gości na długie lata.

Medale przyznaje się nie tylko za zajęcie najwyższych miejsc na zawodach sportowych, ale również mogą być ważnym elementem uświetnienia ważnego wydarzenia. Dzięki wręczeniu medali pamiątkowych możemy być pewni, że impreza lub jubileusz na pewno zostanie w pamięci wyjątkowych gości na długie lata.

Medale pamiątkowe to doskonały pomysł na oryginalny upominek podczas ważnych wydarzeń, zarówno firmowych, jak i rodzinnych lub przyjacielskich. Idealnie sprawdzają się w momencie, gdy chcemy uhonorować ważne dla nas osoby. Każda osoba, która  w swoim życiu otrzymała jakikolwiek medal, na pewno czuła się wyjątkowo. Medal pamiątkowy nie jest jedynie kawałkiem metalu, ale czymś, co ma ogromną wartość emocjonalną i sentymentalną. Dlatego medale pamiątkowe są też wręczane m.in. przez prezydenta dla najważniejszych dla państwa osób, a także podczas wyjątkowych wydarzeń w świecie nauki, kultury, sportu czy służb mundurowych.

Medale pamiątkowe na różne okazje

Medale pamiątkowe to niemal idealna forma, by upamiętnić ważną rocznicę. Zamiast kwiatów, kolejnej butelki nawet najdroższego trunku czy innych prezentów, warto pomyśleć o medalach pamiątkowych. Po pierwsze - na pewno obdarowane osoby będą dużo bardziej zadowolone i docenione, a po drugie - to trwała pamiątka, która pozostanie na długie lata. Medale pamiątkowe wręczane są m.in. za długoletnie pożycie małżeńskie, z okazji urodzin lub imienin oraz za wyjątkowe zasługi militarne, sportowe lub naukowe lub inne sukcesy. To też bardzo dobra forma docenienia zasłużonej osoby dla danego miasta czy regionu.

Zamówienie medali pamiątkowych to też dobry pomysł, by uświetnić obchody ważnego wydarzenia w różnego rodzaju firmach. Z pewnością wręczane medale podniosą rangę naszej imprezy. Wydawałoby się, że wręczenie medalu pamiątkowego to niewielki gest, ale jeśli medal jest dedykowany odpowiedniej osobie, z wyjątkowymi grawerami, nabiera wartości i będzie niezapomnianym prezentem. Wręczenie medali pamiątkowych to zawsze wzruszająca chwila i warto dać taką możliwość również naszym najbliższym czy pracownikom. Wtedy możemy być pewni, że wyróżniona osoba nieraz spojrzy na wyeksponowany medal pamiątkowy w eleganckim etui eksponowanym w swojej domowej lub firmowej gablocie.

Medale pamiątkowe muszą być wyjątkowe

Medale pamiątkowe muszą mieć jednak odpowiednią jakość oraz być zaprojektowane z pomysłem. Warto więc spojrzeć na ofertę MCC Medale, która ma ogromne doświadczenie w produkcji medali pamiątkowych. Firma indywidualnie podchodzi do każdego klienta, a jej pracownicy zdają sobie sprawę, że medale pamiątkowe muszą być wyjątkowe. Dzięki ogromnemu doświadczeniu (zrealizowanych już setki projektów) klienci są pewni dobrego produktu. Firma MCC Medale do każdego zamówienia podchodzi z wyjątkową powagą i zaangażowaniem. Zanim rozpocznie się produkcja medali pamiątkowych, pracownicy przeprowadzają wywiad, by jak najlepiej trafić w gust klienta. Następnie proponowane są różne rozwiązania dopasowane do potrzeb zamawiającego. Istnieje również możliwość produkcji medali pamiątkowych według przesłanego projektu. Gdy klient nie ma weny lub po prostu ma problem z odwzorowaniem medalu pamiątkowego na grafice, z chęcią pomogą artyści zatrudnieni w MCC Medale.

Grawer dobrym pomysłem na medale pamiątkowe

 

 

 

Medale pamiątkowe mogą zostać również opatrzone wybranym przez klienta grawerem. To bardzo dobry pomysł przy organizacji wydarzenia, bowiem prezenty można wówczas odpowiednio spersonalizować. Tym bardziej, że ma być to pamiątka dla konkretnej osoby, która będzie jej przypominała o miłych chwilach. Warto więc uwzględnić odpowiednią informację o okazji.

Nowoczesna linia produkcyjna firmy MCC Medale pozwoli na dostarczenie medali pamiątkowych, które nie będą zwykłym kawałkiem medalu sprowadzonym z krajów azjatyckich z prostym grawerem. W MCC Medale możliwa jest realizacja nawet najtrudniejszych projektów, a więcej o tym mogą opowiedzieć sami pracownicy. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej MCC Medale.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE