Reklama

Mazowiecka Uczelnia Publiczna ma nowy kierunek. Rekrutacja ruszy w sierpniu

Opublikowano:
Autor:

Mazowiecka Uczelnia Publiczna ma nowy kierunek. Rekrutacja ruszy w sierpniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od października na Mazowieckiej Uczelni Publicznej przybędzie kolejny kierunek kształcenia. Szkoła dostała uprawienia do prowadzenia studiów licencjackich z administracji.

Od października na Mazowieckiej Uczelni Publicznej przybędzie kolejny kierunek kształcenia. Szkoła dostała uprawienia do prowadzenia studiów licencjackich z administracji. 

Jeszcze w tym roku na Mazowieckiej Uczelni Publicznej będzie można studiować 12 kierunków. Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymała uprawienia do prowadzenia studiów licencjackich z administracji. 

- Starania o uruchomienie studiów licencjackich w zakresie administracji to naturalna konsekwencja podjęcia przez nas w ubiegłym roku kształcenia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne z administracją publiczną w ramach studiów magisterskich – mówi prof. Maciej Słodki, Rektor Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku. – Studia II stopnia powstały przede wszystkim w odpowiedzi na potrzeby absolwentów bezpieczeństwa wewnętrznego. Doszliśmy jednak do wniosku, że uruchomienie kierunku administracja w ramach studiów licencjackich znakomicie uzupełni naszą ofertę. Specjaliści z tego obszaru zawsze będą potrzebni, a w obecnej sytuacji związanej z pandemią kierunek administracja może cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem, gdyż przygotowuje do pracy w obszarze kojarzonym w sposób szczególny ze stabilnością i bezpieczeństwem.

Rekrutacja, podobnie jak na pozostałe kierunki, ruszy 10 sierpnia.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE