Reklama

Matura z angielskiego? "To była formalność"

Opublikowano:
Autor:

Matura z angielskiego? "To była formalność" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami egzamin maturalny z języka polskiego i matematyki. Dziś przyszedł czas na język angielski. Zdaniem płockich maturzystów egzamin na poziomie podstawowym nie był trudny i choć na jego napisane przewidziane było 120 minut, niektórym wystarczyło znacznie mniej czasu.

Za nami egzamin maturalny z języka polskiego i matematyki. Dziś przyszedł czas na język angielski. Zdaniem płockich maturzystów egzamin na poziomie podstawowym nie był trudny i choć na jego napisane przewidziane było 120 minut, niektórym wystarczyło znacznie mniej czasu.

- Jak dla mnie to była formalność - powiedział jeden z maturzystów Jagiellonki. - Angielski mam od podstawówki, więc poziom podstawowy nie był zaskoczeniem. Mam nadzieje, że rozszerzenie też pójdzie tak dobrze.

Egzamin rozpoczął się o godz. 9:00, a uczniowie mieli na napisanie testu 120 minut. 

- Nie wykorzystałem całego czasu - stwierdził kolejny maturzysta. - Uporałem się z testem znacznie szybciej, teraz chwila odpoczynku na świeżym powietrzu i wracamy na rozszerzenie. 

Jednym z zadań, z którym zmierzyli się maturzyści był wpis na blogu. Uczniowie musieli opisać swoje wrażenia z kursu językowego, który odbyli za granicą. Wpis powinien zawierać od 80 do 130 słów. 

- Wpis na blogu to proste zadanie - stwierdziła płocka maturzystka. - Trochę trudniej mogło być ze słuchaniem, ale jestem dobrej myśli. 

Egzamin na poziomie rozszerzonym rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa 150 minut. Trzymamy kciuki. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE