Reklama

Masz pomysł na lepsze życie płocczan? Startuj po grant do 25 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Masz pomysł na lepsze życie płocczan? Startuj po grant do 25 tys. zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” zaprasza organizacje pozarządowe oraz osoby indywidualne i grupy nieformalne do składania wniosków o wsparcie projektów służących mieszkańcom Płocka. Jest na to czas do 23 listopada.

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” zaprasza organizacje pozarządowe oraz osoby indywidualne i grupy nieformalne do składania wniosków o wsparcie projektów służących mieszkańcom Płocka. Jest na to czas do 23 listopada.

To już 10. edycja konkursu dla organizacji pozarządowych oraz 4. w ramach której pieniądze trafią także do osób indywidualnych i grup niezrzeszonych. Organizacje pozarządowe mogą aplikować o granty do 25 tys. zł, a osoby indywidualne i grupy z Płocka - do 5 tys. zł. Zwycięzców poznamy pod koniec grudnia. 

- Celem konkursów, które są przyznawane przez Fundusz Grantowy dla Płocka od ponad 17 lat, jest tradycyjnie wsparcie projektów ukierunkowanych na poprawę jakości życia mieszkańców. W ramach konkursu będą promowane, ogłoszone przez ONZ, Cele Zrównoważonego Rozwoju. Ich realizacja jest szansą na to, aby zapewnić obecnym i przyszłym pokoleniom lepszą przyszłość, szczególnie w obliczu dzisiejszych wyzwań - czytamy na stronie płockiego ratusza.

Organizatorzy liczą, że pomysły będą innowacyjne, dostosowane do obecnych warunków, wykorzystujące nowoczesne rozwiązania technologiczne i informatyczne, które posłużą całej społeczności mieszkańców Płocka.

Wnioski konkursowe należy składać do 23 listopada. Formularze konkursowe dostępne będą na stronie: www.fundusz-grantowy.pl. Kontakt: e-mail: kontakt@fundusz-grantowy.pl, tel. 601 070 506; od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00.

Dotychczas Fundacja Fundusz Grantowy dla Płocka wsparła 400 projektów dla płocczan na łączną kwotę ponad 5.5 mln. zł. Udział w nich wzięło ponad 100 tys. osób. Założycielami Fundacji są Gmina Miasto Płock, PKN Orlen, Basell Orlen Polyolefins. Fundusz jest także cykliczne wspierany przez Fundację Levis Strauss.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE