Reklama

Masz ogród? Zarezerwuj czas na sobotę

Opublikowano:
Autor:

Masz ogród? Zarezerwuj czas na sobotę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę 19 marca Centrum Ogrodnicze Rolmarket odpali wiosnę! W Cieślach pod Płockiem odbędzie się otwarcie sezonu ogrodniczego, podczas którego na klientów będzie czekało wiele atrakcji, m.in. promocje, konkurs z nagrodami, możliwość konsultacji z ekspertami z zakresu zakładania i aranżacji ogrodów, przekąski, bawialnia dla najmłodszych oraz kiermasz wielkanocny.

W sobotę 19 marca Centrum Ogrodnicze Rolmarket odpali wiosnę! W Cieślach pod Płockiem odbędzie się otwarcie sezonu ogrodniczego, podczas którego na klientów będzie czekało wiele atrakcji, m.in. promocje, konkurs z nagrodami, możliwość konsultacji z ekspertami z zakresu zakładania i aranżacji ogrodów, przekąski, bawialnia dla najmłodszych oraz kiermasz wielkanocny.

W najbliższą sobotę po raz kolejny organizuje wielkie otwarcie sezonu ogrodniczego z atrakcjami dla całych rodzin. Są wśród nich promocje cenowe, konkurs z nagrodami oraz wiosenne przekąski.

Tego dnia Rolmarket urządzi również I Minitargi Projektowania Ogrodów, na których pojawią się firmy zajmujące się zakładaniem i aranżacją ogrodów. Klienci będą mieli więc możliwość, aby zasięgnąć porady fachowców w zakresie projektowania przydomowych miejsc wypoczynku lub nawiązać z nimi współpracę.

19 marca w centrum ogrodniczym pod Płockiem odczuwalna będzie także atmosfera świąt. Dorośli będą mogli zaopatrzyć się w dekoracje wielkanocne, a dzieci  - w specjalnie przygotowanej dla nich Jajecznej Bawialni – poznają tajniki malowania jajek czy tworzenia palemek.

Centrum Ogrodnicze Rolmarket odpalać wiosnę będzie w sobotę w godzinach od 8.00 do 16.30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE