Reklama

Mapa stref w trakcie tworzenia. Na razie znamy cennik

Opublikowano:
Autor:

Mapa stref w trakcie tworzenia. Na razie znamy cennik  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku do Płocka z pewnością zawitają elektryczne hulajnogi. Firma blinkee.city cały czas planuje strefy, w których można będzie jeździć na hulajnogach, a na razie podała cennik.

W tym roku do Płocka z pewnością zawitają elektryczne hulajnogi. Firma blinkee.city cały czas planuje strefy, w których można będzie jeździć na hulajnogach, a na razie podała cennik. 

Niebawem do roweru miejskiego dołączą elektryczne hulajnogi. "Konstrukcja" tego przedsięwzięcia będzie jednak nieco inna. Miasto płaci firmie NextBike za prowadzenie stacji miejskich, a koszty prowadzenia stacji patronackich ponoszą patroni. W przypadku hulajnóg firmy blinkee.city miasto ma w niczym nie partycypować. 

-  Jeśli hulajnogi będą również Płocku, jako miasto nie będziemy z tego tytułu ponosić żadnych kosztów, ani mieć przychodów - tłumaczył w grudniu prezydent Andrzej Nowakowski. 

[ZT]24387[/ZT]

Kiedy elektryczne hulajnogi pojawią się w Płocku? Tego jeszcze nie wiemy. Za pośrednictwem fanpejdża firma przekazała jednak cennik, jaki będzie obowiązywał w 2020 roku:

  • Uruchomienie pojazdu - 2,5 zł, 
  • Minuta jazdy - 49 gr,
  • Minuta postoju - 9 gr,
  • Zaparkowanie/zwrot Pojazdu w sposób nieprawidłowy, w niedozwolonym miejscu - 100 zł za pozostawienie pojazdu poza strefą + 100 zł ewentualny koszt za odholowanie pojazdu + 30 zł ewentualny koszt za pierwszą dobę postojową na parkingu policyjnym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE