Reklama

Małachowianka w natarciu. Nagrody dla szkół i nauczycieli

Opublikowano:
Autor:

Małachowianka w natarciu. Nagrody dla szkół i nauczycieli - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku okazało się najlepsze w wojewódzkim konkursie "Edukreator na Mazowszu”. Laureatkami zostały także Anna Patelska z Małachowianki i Elżbieta Kaźmierska z SP nr 17 w Płocku.

LO im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku okazało się najlepsze w wojewódzkim konkursie "Edukreator na Mazowszu”. Laureatkami zostały także Anna Patelska z Małachowianki i Elżbieta Kaźmierska z SP nr 17 w Płocku.

Zakończyła się trzecia edycja projektu „Edukreator na Mazowszu”. Chodziło o pokazanie szkół, które są miejscem, gdzie powstają kreatywne przedsięwzięcia oraz nauczycieli, którzy prowadzą zajęcia w twórczy, niebanalny sposób. Zadaniem nauczycieli i szkół było przedstawienie dokonań za ubiegły rok szkolny, ukazujących kreatywność i pomysłowość w prowadzeniu lekcji i zajęć szkolnych oraz umiejętność inspirowania młodych ludzi, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kulturowych.

W kategorii „Kreatywny nauczyciel szkoły podstawowej” zwycięzcą została Elżbieta Kaźmierska, nauczycielka z SP nr 17 im. T. Kościuszki w Płocku, przed rokiem wyróżniona w tym samym konkursie. Przed rokiem SP nr 17 świetnie wypadła w wojewódzkiej rywalizacji, zwyciężając w kategorii szkół podstawowych.

Natomiast wśród nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych w tegorocznej edycji pierwsze miejsce przypadło Annie Patelskiej z Małachowianki, wyróżnienie otrzymała Violetta Kilarska z tej samej placówki.

Z kolei w kategorii „Kreatywna szkoła ponadpodstawowa” zwycięzcą zostało LO im. Małachowskiego. 

Na zdjęciu: Ubiegłoroczna gala podsumowująca konkurs

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE