Reklama

Małachowiacy nie pójdą w poniedziałek do szkoły. 24 nauczycieli na kwarantannie

Opublikowano:
Autor:

Małachowiacy nie pójdą w poniedziałek do szkoły. 24 nauczycieli na kwarantannie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Małachowianki w niedzielny wieczór dostali wiadomość ze szkoły. W poniedziałek zajęcia w szkole się nie odbędą. Potwierdzono zakażenie u jednej z uczennic, w związku z czym na kwarantannę zostało skierowanych 14 kolejnych nauczycieli.

Uczniowie Małachowianki w niedzielny wieczór dostali wiadomość ze szkoły. W poniedziałek zajęcia w szkole się nie odbędą. Potwierdzono zakażenie u jednej z uczennic, w związku z czym na kwarantannę zostało skierowanych 14 kolejnych nauczycieli. 

Tuż po 18:00 za pośrednictwem Mobi Dziennika do rodziców Małachowiaków dotarła wiadomość od dyrekcji szkoły. Jedna z uczennic ma pozytywny wynik testu, a decyzją sanepidu na kwarantannę trafiło kolejnych 14 nauczycieli i 34 uczniów. 

- Powoduje to duże komplikacje organizacyjne i niemożność wyznaczenia zastępstw, w związku z nieobecnością w sumie 24 nauczycieli przebywających obecnie na kwarantannie, dlatego dzień jutrzejszy - 12 października będzie dniem wolnym od zajęć dydaktycznych - napisała w wiadomości Katarzyna Góralska, dyrektorka Małachowianki. 

Uczniowie mają zostać w domach i przygotowywać się do zajęć w kolejnych dniach. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE