Reklama

Majówkę czas zacząć. Można koncertem na wynos

Opublikowano:
Autor:

Majówkę czas zacząć. Można koncertem na wynos  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Cztery dni "majówki" i cztery koncerty w różnych częściach miasta - to kulturalna propozycja Kapeli Płockiej na nadchodzący weekend. Przez cztery dni o godz. 18:00 kwartet będzie grał w różnych częściach miasta.

Cztery dni "majówki" i cztery koncerty w różnych częściach miasta - to kulturalna propozycja Kapeli Płockiej na nadchodzący weekend. Przez cztery dni o godz. 18:00 kwartet będzie grał w różnych częściach miasta. 

Nie da się iść na koncert Płockiej Orkiestry Symfonicznej, odwołano też szereg innych imprez muzycznych. Można za to posłuchać koncertu... z perspektywy okna czy balkonu. Taki pomysł zaprezentował Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Kapela Płocka zagra utwory z okresu międzywojennego. 

- Koncerty będą trwały od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja. Każdego dnia muzycy Kapeli Płockiej będą na innym osiedlu, jednak zawsze swój występ rozpoczną o 18:00. Jest on przeznaczony jest dla mieszkańców okolicznych bloków - informują organizatorzy. 

Ci, którzy nie będą widzieć muzyków z okien, mogą obejrzeć koncert na Facebooku POKiS-u. 

Harmonogram koncertów „Majówki NA WYNOS”:

  • 30 kwietnia 2020 roku (czwartek), godzina 18:00 - skwer na pasażu Paderewskiego (os. Podolszyce Południowych),
  • 1 maja 2020 roku (piątek), godzina 18:00 - okolice placu zabaw przy ulicy Piaska, przy Miejskim Przedszkolu nr 5 (os. Międzytorze),
  • 2 maja 2020 roku (sobota), godzina 18:00 - Aleja Antoniego Roguckiego, przy fontannie (os. Łukasiewicza),
  • 3 maja 2020 roku (niedziela), godzina 18:00 - okolice placu zabaw pomiędzy ulicami Marii Skłodowskiej-Curie i Słodową, przy dawnym budynku Szkoły Podstawowej nr 17 (os. Skarpa),

Kapelę Płocką tworzą: Piotr Frąś (akordeon), Andrzej Machnicki (kontrabas/gitara basowa), Wojciech Gajewski (gitara akustyczna) oraz Katarzyna Zawadzka (skrzypce). Jej opiekunem jest Liliana Tomaszewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE