Reklama

Magda Gessler: Zaczynamy Kuchenne rewolucje nad Wisłą

Opublikowano:
Autor:

Magda Gessler: Zaczynamy Kuchenne rewolucje nad Wisłą - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Restauratorka i prowadząca program "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler od niedzieli publikuje posty związane z Płockiem: - Nad Wisłą ..... moje popołudnie ... Płock pięknie .... całuje Magda.

Restauratorka i prowadząca program "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler od niedzieli publikuje posty związane z Płockiem: - Nad Wisłą ..... moje popołudnie ... Płock pięknie .... całuje Magda.

Chociaż stacja oficjalnie nie potwierdziła, że w nowym sezonie programu "Kuchenne rewolucje" znajdzie się płocka restauracja (szczegóły dotyczące jesiennego, jubileuszowego, 20. sezonu „Kuchennych rewolucji” będą znane pod koniec sierpnia, bliżej startu programu), to prowadząca program, Magda Gessler zachwyca się Płockiem na Facebooku. We wtorek napisała:

- .... wyjście z kampera do pracy.. na KR ... uf wreszcie !!! Zaczynamy !! Besos mg

Opublikowała również filmik nagrany na ul. Grodzkiej w Płocku przed ogródkiem jednego z lokali. Tym samym zakończyła wszelkie domysły, czy nowy odcinek "Kuchennych rewolucji" zostanie nagrany właśnie w Płocku. Rozmowa na filmie dotyczy "Restauracji u Mariusza", a właściwie zrobienia porządku w kuchni. Jednocześnie w tle widać ekipę programu dbającej o jej wygląd na wizji. W poście na Facebooku Gessler napisała:

- Zaczynamy .... KR .. nad Wisłą ...

Pytała również czy ma fanów w Płocku, co warto zobaczyć w mieście. Odzew był błyskawiczny, aby koniecznie obejrzała katedrę, przespacerowała się alejkami na Wzgórzu Tumskim, udała się do katedry mariawickiej, Muzeum Mazowieckiego czy zoo.

[ZT]22928[/ZT]

Fot. Oficjalny profil Magdy Gessler na Facebooku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE