Reklama

Lubimy zakupy za pół ceny. Co w tym roku?

Opublikowano:
Autor:

Lubimy zakupy za pół ceny. Co w tym roku? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W końcu września już po raz piąty wystartuje akcja „Płock za pół ceny”. Ratusz zachęca firmy i instytucje reprezentujące różne branże od restauracji, kawiarni i hoteli przez instytucje kulturalne, sportowe i rozrywkowe, aż po usługi i sklepy do udziału w tym popularnym przedsięwzięciu. 

W końcu września już po raz piąty wystartuje akcja „Płock za pół ceny”. Ratusz zachęca firmy i instytucje reprezentujące różne branże od restauracji, kawiarni i hoteli przez instytucje kulturalne, sportowe i rozrywkowe, aż po usługi i sklepy do udziału w tym popularnym przedsięwzięciu. 

W ubiegłorocznej edycji „Płocka za pół ceny” uczestniczyło 114 punktów oferujących zniżki, a z ich usług skorzystało prawie 24 tys. osób. Tym razem akcję zaplanowano 26 i 27 września, a zgłaszać się można do 31 sierpnia.

- Punkty chcące wziąć udział w akcji, tak jak w latach ubiegłych, muszą obniżyć ceny poszczególnych produktów i usług o połowę na czas promocyjnego weekendu w godzinach otwarcia - zaznaczają w płockim ratuszu.

 Firmy i instytucje uczestniczące w akcji określą wcześniej, które produkty, usługi czy pozycje z oferty będą objęte promocją. Rabat oczywiście nie musi obejmować całego asortymentu - tylko wyraźnie wybrane propozycje, które będą wyszczególnione na stronie akcji. To jest warunek udziału w akcji. Po akceptacji przez organizatorów oferty są umieszczane na oficjalnej stronie akcji www.plockzapolceny.pl.

- Tegoroczna akcja ze względu na pandemię będzie na pewno inna niż poprzednie. Każdy kryzys można traktować jako wyzwanie i szansę na rozwój, więc udział w przedsięwzięciu może być okazją aby poznać czy odkryć na nowo Płock oraz różne miejsca w naszym mieście - optymistycznie podkreślają w ratuszu.

Korzyści dla przedsiębiorców z udziału w akcji to przede wszystkim całkowicie darmowy udział w atrakcyjnej i innowacyjnej formie promocji. Przebieg akcji relacjonowany będzie na Facebooku, a na Starym Rynku będzie działał punkt informacyjny. Promowana zaś będzie w całej Polsce za pośrednictwem 19 stacji radiowych.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są do 31 sierpnia. Aby się zgłosić, należy wydrukować i podpisać regulamin akcji oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, dokumenty przesłać wraz z logotypem, zdjęciem i krótkim opisem prowadzonej działalności na e-mail plockzapolceny@eurozet.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE