Reklama

Listy napisane, maraton dobiegł końca

Opublikowano:
Autor:

Listy napisane, maraton dobiegł końca - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawie 70 płocczan wzięło udział w akcji „Solidarni z Ukrainą – Maraton Pisania Listów Amnesty International”. – To bardzo dobry wynik jak na krótki czas pisania i jeszcze mniejszy na promocję wydarzenia – przyznała dyrektorka MDK-u Litosława Koper.

Prawie 70 płocczan wzięło udział w akcji „Solidarni z Ukrainą – Maraton Pisania Listów Amnesty International”. – To bardzo dobry wynik jak na krótki czas pisania i jeszcze mniejszy na promocję wydarzenia – przyznała dyrektorka MDK-u Litosława Koper.

Pierwszym piszącym był prezydent Andrzej Nowakowski. Później jego śladem poszli między innymi posłanka Elżbieta Gapińska, dyrektorka Książnicy Płockiej Joanna Banasiak, radna Joanna Olejnik, szefowa ratuszowego biura prasowego Monika Maron-Kozicińska, szefowa Młodzieżowego Domu Kultury Litosława Koper, kierownik Spółdzielczego Domu Kultury Marek Owsik, wicedyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki Radosław Malinowski.

Wśród uczestników maratonu pojawili się również mieszkańcy naszego miasta, którzy chcieli pokazać swoją solidarność z Ukrainą. Niektórzy z wielką chęcią opowiadali o swoich związkach z tym krajem.

Fot. Archiwum MDK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE