Reklama

Listwy przypodłogowe LED - czy warto?

Opublikowano:
Autor:

Listwy przypodłogowe LED - czy warto? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Listwy przypodłogowe to niezbędne wykończenie każdego mieszkania. Ich celem jest nie tylko ochrona ścian przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, lecz także estetyczne wykończenie miejsca połączenia podłogi i ściany. Listwa ma oczywiście chronić przed uderzeniem odkurzacza, zabawki, roweru oraz innych przedmiotów, natomiast jeśli zostanie dobrana świadomie może jednocześnie wzmacniać uzyskany w pomieszczeniu efekt estetyczny.

Listwy przypodłogowe to niezbędne wykończenie każdego mieszkania. Ich celem jest nie tylko ochrona ścian przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, lecz także estetyczne wykończenie miejsca połączenia podłogi i ściany. Listwa ma oczywiście chronić przed uderzeniem odkurzacza, zabawki, roweru oraz innych przedmiotów, natomiast jeśli zostanie dobrana świadomie może jednocześnie wzmacniać uzyskany w pomieszczeniu efekt estetyczny. 

  1. Listwa przypodłogowa LED – czym się wyróżnia?
  2. Świecące listwy przypodłogowe – czy warto w nie zainwestować?

Listwa przypodłogowa LED – czym się wyróżnia?

 Listwa przypodłogowa musi być zawsze dopasowana do całościowej aranżacji pomieszczenie. Ma ona bowiem uatrakcyjnić miejsce łączeniu podłogi ze ścianą, ukryć wszelkiego rodzaju niedoskonałości, zamaskować ciągnące się kable. Jeśli chcesz uzyskać atrakcyjny wizualnie efekt, możesz skorzystać z listwy przypodłogowej LED, która jest wyjątkowo nowoczesnym i atrakcyjnym wizualnie elementem wykończeniowym. To element wykończeniowy i oświetleniowy w jednym:

  • nadaje nastrojowego klimatu,
  • wskazuje drogę pod zapadnięciu zmroku, 
  • uatrakcyjnia każde wnętrze,
  • chroni ściany przed uderzeniami.

Listwy przypodłogowe LED to bardzo nowoczesny i efektowny sposób wykończenia podłogi. Buduje bardzo przytulny klimat w pomieszczeniu, a jednocześnie dodaje mu ekskluzywności. Rozwiązanie takie sprawdza się właściwie w każdym rodzaju pomieszczeń - domowych, biurowych, sklepowych. W wielu przypadkach to właśnie świecące listwy zapobiegają upadkom i potknięciom. Świetnie sprawdzają się więc w różnego rodzaju przedpokojach, holach, przejściach. 

Ogromnym plusem listew takich jak https://parkiet.pl/86-listwy-przypodlogowe-led jest zastosowanie energooszczędnego oświetlenia LED. Dodatkowo same listwy wykonane są z wytrzymałych i odpornych na działanie wilgoci, pleśni czy rozwój grzybów materiałów. Bez problemu można je więc zamontować w łazience lub kuchni. 

Świecące listwy przypodłogowe – czy warto w nie zainwestować?

Listwy przypodłogowe LED są oczywiście nieco droższe od rozwiązań tradycyjnych. Jednak to one pozwalają uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny. Wnętrze wykończone w ten sposób staje się wyjątkowo atrakcyjne, ciekawe, eleganckie i przytulne jednocześnie. Przestrzeń zyskuje w ten sposób również na funkcjonalności i bezpieczeństwie. Nie niesie ono za sobą wysokich kosztów eksploatacyjnych. Świecąca listwa w pokoju dziecka często zużywa mniej energii, aniżeli włączona przez całą noc lampka. Listwy nie oślepiają, a jednocześnie w równomiernym stopniu oświetlają płaszczyznę podłogi. Nie jest to być może rozwiązanie, które trzeba stosować w każdym pomieszczeniu, natomiast na korytarzu, w pokoju dziecka lub łazience jest to z pewnością bardzo funkcjonalny sposób wykończenia podłogi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE