Reklama

LIST. Dziękujemy za głosy na nasz projekt

Opublikowano:
Autor:

LIST. Dziękujemy za głosy na nasz projekt - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Publikujemy wysłany do naszej redakcji list autorów projektu „Nie wszyscy piłkę kopią”, który zajął trzecie miejsce w głosowaniu na projekty budżetu obywatelskiego, ale nie starczyło pieniędzy na jego realizację. Pomysłodawcy dziękują wszystkim za pospolite ruszenie.

Publikujemy wysłany do naszej redakcji list autorów projektu „Nie wszyscy piłkę kopią”, który zajął trzecie miejsce w głosowaniu na projekty budżetu obywatelskiego, ale nie starczyło pieniędzy na jego realizację. Pomysłodawcy dziękują wszystkim za pospolite ruszenie.

Oto list autorów projektu:

Za nami pełna procedura związana z wyborem przedsięwzięć, które będą zrealizowane w Płocku w ramach drugiej edycji budżetu obywatelskiego. Wśród wybranych nie ma projektu 53 „Nie wszyscy piłkę kopią…Jak rozruszać pozostałych mieszkańców Płocka”. Przedmiotem inwestycji w projekcie było wykonanie zespołu obiektów i urządzeń sportowych, w tym boisk, bieżni i parku aktywnej rozrywki na osiedlu Międzytorze. Projekt w rankingu głosów zdobył trzecie miejsce. Jest zatem podium, choć bez nagrody.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim podmiotom, które poparły nasz projekt. Duże podziękowania należą się Miejskiemu Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu w Płocku, Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Radzie Osiedla Międzytorze oraz firmie Jarosław Murawski Usługi Reklamowe, którzy wsparli projekt nie tylko głosami, ale także aktywną promocją.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół nr 1: nauczyciele i pracownicy, uczniowie oraz ich rodzice czynnie uczestniczyli we wszystkich działaniach projektowych. Bez Was to pospolite ruszenie nie byłoby możliwe.
Dziękujemy za okazaną życzliwość, poparcie projektu i oddane głosy.

Zespół projektowy

Przypomnijmy: w drugiej edycji budżetu obywatelskiego wygrał projekt Piotra Gryszpanowicza dotyczący budowy krytego boiska przy stadionie - postawiło na niego ponad 10 tys. płocczan. Drugie miejsce zajął pomysł stworzenia Płockiego Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, które uzyskało ponad 7,3 tys. głosów. Trzecie miejsce zajął właśnie projekt „Nie wszyscy piłkę kopią…” - dostał ponad 3,1 tys. głosów. Ale nie pójdzie do realizacji - pierwsze dwa projekty ledwo mieszczą się w przeznaczonych 5 mln zł.  Czytaj też:

Tak dziś wygląda teren przy szkole, fot. ZS1

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE