Reklama

Liczą na tańce na placu. Sylwester na starówce w rytmach przebojów

Opublikowano:
Autor:

Liczą na tańce na placu. Sylwester na starówce w rytmach przebojów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Mamma mia", "Dancing queen", "Knowing me", knowing you, "Take a chance on me", "Voulez vous", "Chiquitita", "Waterloo", "Super Trouper" i wiele innych piosenek, które zapisały się w historii muzyki disco. Grane na prywatkach, puszczane w odtwarzaczy, łatwo wpadające w ucho i zachęcające do szalonej zabawy na parkiecie. Przeboje zespołu ABBA zabrzmią w sylwestrową noc na starówce. Co jeszcze przygotowano?

"Mamma mia", "Dancing queen", "Knowing me", knowing you, "Take a chance on me", "Voulez vous", "Chiquitita", "Waterloo", "Super Trouper" i wiele innych piosenek, które zapisały się w historii muzyki disco. Grane na prywatkach, puszczane w odtwarzaczy, łatwo wpadające w ucho i zachęcające do szalonej zabawy. Przeboje zespołu ABBA zabrzmią w sylwestrową noc na starówce. Co jeszcze przygotowano?

Jeśli jeszcze nie macie konkretnych planów na to, gdzie pożegnać 2019 rok i powitać nowy, zawsze można wziąć pod uwagę zabawę na Starym Rynku. Sylwestrowa impreza pod gołym niebem w rytmie największych przebojów z lat 70` i 80` ubiegłego wieku rozpocznie się o godzinie 21.00. Do wspólnej zabawy w tym roku zachęci zespół ABBA Cover, który zadba o oddanie klimatu tamtych lat. Pogodne, skoczne piosenki przeplatane balladami  z pewnością sprawią, że oczekiwanie do powitania Nowego Rynku upłynie szybko i bardzo przyjemnie. Uczestnicy imprezy powitają także członków zespołu Alergen. To krakowski kwartet, który na rynku muzycznym funkcjonuje od 14 lat.

- W świadomości słuchaczy zaistnieli między innymi dzięki świetnym koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jeszcze przed premierą pierwszej płyty z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20 Radia Eska”. Priorytetem zespołu jest wykonywanie autorskiej muzyki, podpartej energetycznymi, pełnymi przebojowości koncertami - opisują w Agencji Rewitalizacji Starówki. - Liczymy na dużą frekwencję, oczywiście jeszcze większą niż przed rokiem oraz wspólne tańce na placu.

Pomiędzy występami artystycznymi DJ odtworzy imprezowe, ponadczasowe szlagiery. Całą imprezę poprowadzi aktor Zbigniew Kozłowski, który w swoim dorobku ma role teatralne i filmowe, grał również w popularnych serialach.

O północy zapraszają na widowisko wizualne - spektakl świateł i wiązek laserowych. Informowaliśmy już o tej decyzji, która jest pokłosiem zeszłorocznej petycji. Huk sylwestrowych wystrzałów bywa problematyczny dla zwierząt, dlatego pokaz laserowy zastąpi tradycyjny pokaz sztucznych ogni. - Unikalność przestrzennych pokazów laserowych to ich widowiskowość, spektakl kolorów, form i dźwięków - twierdzą w miejskiej spółce.

Szampańska zabawa w centrum potrwa do godziny 1.00. A jeśli ktoś nie lubi śpiewać ani tańczyć, będzie mógł skorzystać z lodowiska (ostatnie wejście na płytę lodowiska o godzinie 23:00).

[ZT]23975[/ZT]

Fot. Materiał promocyjny ARS

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE