Reklama

Lepiej wybierajcie nowy most, bo…

Opublikowano:
Autor:

Lepiej wybierajcie nowy most, bo… - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Drogowcy proponują, by ci, którzy chcą w miarę szybko dostać się na prawy brzeg Wisły, wybierali raczej nowy most, bo w rejonie remontowanej właśnie Kutnowskiej można spodziewać się utrudnień.

Drogowcy proponują, by ci, którzy chcą w miarę szybko dostać się na prawy brzeg Wisły, wybierali raczej nowy most, bo w rejonie remontowanej właśnie Kutnowskiej można spodziewać się utrudnień.

Jak informuje biuro prasowe Ratusza, w rejonie ulicy Kutnowskiej na odcinku od ronda w Górach do ul. Gajowej obowiązuje czasowa organizacja ruchu w związku z remontem nawierzchni.

Do końca września wykonawca pracy, czyli Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia (odpowiadało m.in. za remont Zglenickiego, Bielską czy Dobrzykowską) ma wyremontować dwa odcinki jezdni o łącznej długości około 1,6 km. Pierwszy od ronda w Górach do szkoły im. Leokadii Bergerowej (ok. 600 m  nieremontowane w 2013 r.) oraz drugi - od salonu samochodowego do posesji przy ul. Kutnowskiej 2.

Remont pochłonie ponad 3 mln zł, ponad połowa pochodzi ze środków rezerwy subwencji ogólnej.

- Ruch odbywa się wahadłowo z użyciem sygnalizacji świetlnej - informuje biuro prasowe Ratusza. -  Dla sprawniejszego przemieszczania się z lewobrzeżnej części miasta na prawy brzeg  zalecamy przejazd po nowym moście.

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE