Reklama

Laureatka konkursu foto została modelką

Opublikowano:
Autor:

Laureatka konkursu foto została modelką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 60 osób wzięło udział w drugim spotkaniu zorganizowanym przez Płocką Grupę Fotograficzną. Sporo emocji wzbudziły warsztaty oraz konkurs.

Ponad 60 osób wzięło udział w drugim spotkaniu zorganizowanym przez Płocką Grupę Fotograficzną. Sporo emocji wzbudziły warsztaty oraz konkurs.

Do konkursu „Uczucie” zgłoszonych zostało ponad 40 fotografii. Ciężko było wybrać najlepsze z nich. Nie tylko ze względu na wysoki poziom, ale i przez spore ich zróżnicowanie. Ostatecznie konkursowe jury uznało, że pierwsze miejsce należy się Jakubowi Szczepańskiemu. Jemu również przypadło w udziale jedno z dwóch drugich miejsc. Drugą nagrodą uhonorowany został również Marcin Szadkowski. Dwa trzecie miejsca zajęli Andżelika Staszewska oraz Adam Szymczak.

Andżelika mogła nie tylko cieszyć się z trzeciego miejsca w konkursie. Podczas części warsztatowej to właśnie ona pozowała do zdjęć. Każdy miał możliwość wykonania kilku portretów modelki z użyciem studyjnego oświetlenia.

Chętnych nie brakowało. Nie do końca wiadomo, czy ze względu na niepoślednią urodę modelki, czy może dzięki możliwości spróbowania swoich sił na wielkoformatowym aparacie. Zanim rozpoczęła się praktyczna część warsztatów, o odpowiednie wprowadzenie teoretyczne zadbali Andrzej Witkowski i Marek Jeznach.

Kolejna spotkanie zostało zaplanowane na 14 marca. Tym razem tematem konkursu będzie „Portret kobiety”.

Fot. (w kolejności prezentacji): Arkadiusz Gmurczyk, Jakub Szczepański, Jakub Szczepański, Marcin Szadkowski, Adam Szymczak, Andżelika Staszewska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE