Reklama

Łapcie okazję. Bilety do kina i teatru po 5 złotych

Opublikowano:
Autor:

Łapcie okazję. Bilety do kina i teatru po 5 złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 6 tysięcy biletów do kina i ponad 2,5 tys. biletów do teatru w promocyjnej cenie. Orlen postanowił zadbać o tegoroczny Dzień Dziecka, aby najmłodsi płocczanie spędzili go z uśmiechem, wybierając czy wolą obejrzeć film, czy popularną bajkę zagraną na scenie. Za bilet dzieci zapłacą 5 zł, resztę kosztów pokryje koncern.

Ponad 6 tysięcy biletów do kina i ponad 2,5 tys. biletów do teatru w promocyjnej cenie. Orlen postanowił zadbać o tegoroczny Dzień Dziecka, aby najmłodsi płocczanie spędzili go z uśmiechem, wybierając czy wolą obejrzeć film, czy popularną bajkę zagraną na scenie. Za bilet dzieci zapłacą 5 zł, resztę kosztów pokryje koncern.

Orlen zaprasza na najdłuższy Dzień Dziecka w Płocku. Potrwa pięć dni. Rodzinne wyjście na seans lub na spektakl zwykle do najtańszych przyjemności nie należy. Już dawno minęły czasy, kiedy bilet do kina kosztował kilka złotych. Teraz Orlen postanowił opłacić lwią część cen biletów, dzięki czemu najmłodsi płocczanie mogą skorzystać z atrakcji za symboliczną pięciozłotówkę.

Wejściówki można kupować począwszy od 22 maja w NovymKinie Przedwiośnie (przygotowana pula to 6,3 tys. biletów), natomiast w kasie Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego (do dyspozycji 2 tys. 688 biletów) od wtorku, 23 maja. Wszystko to w ramach projektu „Orlen dla Płocka, dzieciństwo z uśmiechem”. Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy. Uwaga! Sama akcja potrwa od poniedziałku, 29 maja do piątku 2 czerwca. 

To nie wszystko, ponieważ seansom filmowym i sztukom będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. W kinie dzieci spotkają bajkowe postacie, clowna i szczudlarza, stanie fotobudka i ścianka do zdjęć o bajkowej tematyce. Przygotowano także niespodziankę. Z kolei wizytę w teatrze, aby nikt się nie nudził przed sztuką czy w trakcie przerwy, umilą animatorzy i pokazy mega baniek mydlanych.

Promocyjne ceny biletów dotyczą dzieci oraz młodzieży do 18. roku życia. W przypadku dzieci do 14. roku życia promocja dotyczy także maksymalnie dwojga dorosłych opiekunów (osoby powyżej 14 lat z akcji korzystają samodzielnie). Jedna osoba może kupić maksymalnie pięć biletów.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE