Reklama

Łakomski nie jest już szefem promocji

Opublikowano:
Autor:

Łakomski nie jest już szefem promocji - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od wczoraj Mikołaj Łakomski nie jest już dyrektorem Wydziału Promocji i Informacji w płockim Ratuszu. Kto go zastąpi?

Od wczoraj Mikołaj Łakomski nie jest już dyrektorem Wydziału Promocji i Informacji w płockim Ratuszu. Kto go zastąpi?

Jak w lakonicznym komunikacie podaje biuro prasowe Urzędu Miasta, z funkcji szefa wydziału Mikołaj Łakomski zrezygnował sam z powodów osobistych. Nie odchodzi jednak z Ratusza - będzie pracował w tym samym wydziale - jako absolwent Akademii Sztuk Pięknych trafi do zespołu ds. wizerunku miasta (dawniej biuro plastyka miasta), ale już nie na stanowisko kierownicze.

Mikołaja Łakomskiego zastąpi na razie Edyta Mierzejewska, dotąd pracująca w tym samym wydziale. Pokieruje 23 osobami pracującymi w oddziale informacji miejskiej, zespole promocji, zespole wizerunku miasta oraz oddziale współpracy z zagranica i turystyki.  Pełniącą obowiązki dyrektora wydziału będzie do czasu wyłonienia nowego szefa. Kiedy się to stanie? Trudno wyrokować, bo z pozbywaniem się p.o. sprzed nazwisk jak wiadomo w płockim Ratuszu nikt się nie śpieszy. Np. wydział organizacji i procesów pracy ma p.o. od ponad dwóch lat.

Mikołaj Łakomski, wcześniej plastyk miasta, został dyrektorem wydziału w listopadzie 2011 r. Czytaj:

Fot. UMP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE