Reklama

"Laboratorium Pana Kleksa" już w tę niedzielę. Gdzie odebrać bilety?

Opublikowano:
Autor:

"Laboratorium Pana Kleksa" już w tę niedzielę. Gdzie odebrać bilety? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najmłodsi płocczanie w najbliższą niedzielę po raz kolejny będą mogli oglądać darmowe przedstawienie. Tym razem na deskach Spółdzielczego Domu Kultury zagości "Laboratorium Pana Kleksa".

Najmłodsi płocczanie w najbliższą niedzielę po raz kolejny będą mogli oglądać darmowe przedstawienie. Tym razem na deskach Spółdzielczego Domu Kultury zagości "Laboratorium Pana Kleksa". 

To kolejne przedstawienie w ramach projektu "Orlen dla Płocka-dzieciństwo z uśmiechem". W tym roku będzie ich dziewięć. Zaproszeni są mali płocczanie, w wieku od 4 do 9 lat. Przedstawienia będą w sumie dwa: o 11:00 i o 14:00. Bezpłatne wejściówki można będzie odbierać w czwartek od 17:00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Krzywoustego 3. 

- Pan Kleks, jak wiadomo, przepada za wynalazkami, technicznymi nowinkami i wszelkimi niekonwencjonalnymi sposobami ulepszania (niekoniecznie upraszczania) codzienności. Mało kto jednak wie, że wszelkich badań i innowacji dokonuje się w tajnym Laboratorium. Zapraszamy na wycieczkę po technologicznym zapleczu Akademii Pana Kleksa. Wraz z szalonym Docentem i jego niewiele bardziej zrównoważonym Asystentem zaprezentujemy w akcji m.in. ciekły azot, ciekły tlen, polimery. Będziemy mrozić, podpalać i teleportować, a wszystko to na styku nauki i czarów! Zapewnimy małym widzom świetną zabawę i dużo zdrowego śmiechu” – zapowiadają  w zaproszeniu aktorzy z Kompanii Marzeń - Agencji Artystycznej, która przygotowała spektakl. 

Ze względu na zapewnienie komfortu oglądających i ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki. Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE