Reklama

Kwestowali, kwestowali i uzbierali ponad 302 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Kwestowali, kwestowali i uzbierali ponad 302 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku kwestowało 450 wolontariuszy. Dziś w sposób szczególny podziękowano za ich zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

Podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku kwestowało 450 wolontariuszy. Dziś w sposób szczególny podziękowano za ich zaangażowanie i bezinteresowną pomoc. 

Prezydent Płocka spotkał się dziś z wolontariuszami i darczyńcami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Była to kolejna okazja do podsumowania tegorocznej zbiórki. Tylko w Płocku wzięło w niej udział 450 wolontariuszy, a zebrana kwota to ponad 302 tys. zł. 

- Dziękuję wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie i uśmiech, a darczyńcom za hojność w czasie 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku - poinformował na FB Andrzej Nowakowski, prezydent Płocka. - Zebraliśmy i przekazaliśmy Fundacji dzięki Wam 302 044,15 zł.

Jest to  wynik podobny do tego z ubiegłorocznego finału. W 2017 roku dodatkowo na licytacji wystawione było złote serduszko, które zostało kupione za kwotę 12 tys. zł.

[ZT]18118[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE