Reklama

Kwarantanna: krótki apel urzędu miasta do płocczan

Opublikowano:
Autor:

Kwarantanna: krótki apel urzędu miasta do płocczan  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od ponad tygodnia władze zalecają pozostanie w domach i unikanie skupisk ludzi. Nie wszyscy jednak stosują się do zaleceń.

Od ponad tygodnia władze zalecają pozostanie w domach i unikanie skupisk ludzi. Nie wszyscy jednak stosują się do zaleceń. 

Piękna pogoda zachęciła płocczan do spacerów. Nie ma w tym nic złego, a wręcz jest to wskazane. Krótki spacer z dala od skupisk ludzi pozwoli dotlenić organizm, dzieci rozładują energię. Należy jednak pamiętać o unikaniu tłoku, zachowania bezpiecznej, dwumetrowej odległości od napotykanych osób. Ratusz ma też krótki apel. 

- W związku z zagrożeniem epidemicznym i w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przypominamy, aby nie korzystać z placów zabaw, siłowni terenowych i obiektów sportowych. Pamiętajmy, że jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie swoje i innych - mówi Alina Boczkowska, kierownik Referatu Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. 

Pamiętajmy, że nie wiemy kto dotykał urządzeń czy poręczy. W Płocku póki co nie ma jednak potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE