Reklama

Kupiłeś taką maszynkę? Może eksplodować!

Opublikowano:
Autor:

Kupiłeś taką maszynkę? Może eksplodować! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lidl poinformował, iż wycofuje produkt, a także prosi o jego zwrot. Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1 marki Silvercrest o numerze 290952 może dosłownie eksplodować.

Lidl poinformował, iż wycofuje produkt, a także prosi o jego zwrot. Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1 marki Silvercrest o numerze 290952 może dosłownie eksplodować.

Jak można przeczytać na stronie Lidla, Soest, 23. marca 2018 roku. Firma TARGA GmbH w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z  rynku produkt „Maszynka do strzyżenia włosów i brody z komorą próżniową SHBV 800 A1“ marki „Silvercrest“ o numerze 290952  (tabliczka znamionowa na spodzie urządzenia).

- Z uwagi na błąd produkcyjny, w przypadku pojedynczych urządzeń nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia pożaru i eksplozji podczas ładowania lub dalszego korzystania z nich - informuje Lidl. -  W związku z tym firma TARGA GmbH prosi wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania urządzenia.

Przedmiotowy produkt sprzedawany był w sklepach Lidl w Polsce od 14.12.2017. Artykuł ten można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Pozostałe artykuły marki „Silvercrest”, a zwłaszcza inne produkty firmy TARGA GmbH, nie są objęte wycofaniem.

TARGA GmbH przeprasza nabywców wspomnianego artykułu za powstałe niedogodności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE