Reklama

Kultowe bajki w kinie i zabawy w ZOO

Opublikowano:
Autor:

Kultowe bajki w kinie i zabawy w ZOO - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 600 nagród czeka na dzieci, które 1 lub 2 czerwca odwiedzą płocki ogród zoologiczny i wezmą udział w organizowanych tam konkursach. A w kinie Helios czeka na najmłodszych zestaw klasycznych bajek po cyfrowej rekonstrukcji oraz dodatkowe atrakcje w holu.

Ponad 600 nagród czeka na dzieci, które 1 lub 2 czerwca odwiedzą płocki ogród zoologiczny i wezmą udział w organizowanych tam konkursach. A w kinie Helios czeka na najmłodszych zestaw klasycznych bajek po cyfrowej rekonstrukcji oraz dodatkowe atrakcje w holu.

W płockim ZOO dzień dziecka potrwa dwa dni – 1 i 2 czerwca. Współorganizatorem zabawy i fundatorem nagród będzie firma Energa, dzięki której niedawno w dolnej części ogrodu otwarty został nowy plac zabaw.

Warto dodać też, że Energa prowadzi działania na rzecz ochrony bociana białego w Polsce. – W ciągu ostatnich lat energetycy z Grupy Energa zamontowali ponad 7,5 tys. platform pod bocianie gniazda, które chronią ptaki przed niebezpieczeństwem porażenia prądem – powiedziała Magdalena Kowalkowska odpowiedzialna w płockim ZOO za kontakty z mediami. – Jest coś jeszcze, co łączy Energię i ZOO. Istnieje kilka zwierząt, które potrafią wytworzyć prąd. I to właśnie bociany oraz „elektryczne” zwierzęta będą bohaterami wielu konkursów, które przygotowujemy podczas Dnia Dziecka w ZOO.

Najbardziej aktywni uczestnicy zabawy mogą liczyć na jedną z ponad 600 ufundowanych przez Energę. 1 i 2 czerwca wstęp do ZOO dla wszystkich gości jest bezpłatny.
Płockie kino Helios z myślą o najmłodszych widzach, w wieku od dwóch do sześciu lat, ale również ich rodzicach, przygotował cykl „Pierwszy raz w kinie”, który rozpocznie się w sobotę 1 czerwca o 10.30.

Dzieci rozpoczną przygodę ze światem filmu przy delikatnie przyciemnionym świetle i delikatnie wyciszonym dźwięku. Zanim rozpocznie się seans filmowy, wiele atrakcji dostępnych będzie w holu kina. Każdy młody miłośnik kina dostanie przed projekcją dyplom upamiętniający pierwsze spotkanie z wielkim ekranem.

Na zestaw bajek, przygotowanych z myślą o najmłodszych, złożą się zrekonstruowane cyfrowo: Bolek i Lolek – Polinezja, Dziwne przygody Koziołka Matołka - Gwiazdor Filmowy, Pampalini Łowca zwierząt - Pampalini i Goryl, Podróże Kapitana Klipera – Wyspa, Przygody Myszki - Koncert Świerszcza oraz Reksio - Reksiowa Wiosna.

Dzieci wchodzą do kina bezpłatnie, a ich opiekunowie płacą po 18 zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE