Reklama

Kukiz i Korwin przyjeżdżają do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Kukiz i Korwin przyjeżdżają do Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płock przeżywa prawdziwe oblężenie kandydatów na prezydentów Płocka. Poza Adamem Jarubasem, spodziewamy się wizyty Janusza Korwin-Mikkego i Pawła Kukiza.

Płock przeżywa prawdziwe oblężenie kandydatów na prezydentów Płocka. Poza Adamem Jarubasem, spodziewamy się wizyty Janusza Korwin-Mikkego i Pawła Kukiza.

Po Bronkobusie, który choć bez prezydenta, ale jednak jeździł po Płocku, promując kandydaturę urzędującego prezydenta w nadchodzących wyborach prezydenckich,  i zapowiedzi kwietniowego przyjazdu jego głównego rywala Andrzeja Dudy i jego Dudobusa, przyszedł czas na kolejnych kandydatów na najwyższy urząd w państwie.

Jak pisaliśmy niedawno, w czwartek do Płocka wybiera się Adam Jarubas, kandydat PSL. Poza wywiadami w lokalnych mediach i konferencją prasową w Muzeum Mazowieckim, złoży również kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II (godzina 13.30), odwiedzi szpital na Winiarach, gdzie pojawi się na oddziale dziecięcym (godzina 15.00), natomiast na samo zakończenie wizyty zaplanowano konwencję wyborczą w Teatrze Dramatycznym. Poprowadzą ją wspólnie Aleksandra Chachuła i Tomasz Kominek. Początek o godzinie 17.00.

Teraz wizytę zapowiedzieli kolejni politycy - zaraz po świętach, 7 kwietnia do Orlen Areny ma przyjechać Janusz Korwin-Mikke, już jutro, do hotelu Herman - Paweł Kukiz. Spotkanie z byłym szefem Unii Polityki Realnej odbędzie się o 19.30, a z byłym liderem legendarnego zespołu Piersi - o 17.30. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Kukiz będzie nocował w Płocku już dziś, więc patrzcie uważnie na ulicach - może go spotkacie.

AKTUALIZACJA:

Przyznajemy bez bicia - nic nie wiemy o czwartkowej wizycie Pawła Kukiza, a że w kalendarzu nastał 1 kwietnia, postanowiliśmy trochę Was nabrać. Za to najszczerszą prawdą jest, że w Płocku zapowiedzieli się zarówno Adam Jarubas, jak i Janusz Korwin-Mikke. Ale dla rozczarowanych mamy pocieszenie - nic nam nie wiadomo, by były lider Piersi, a obecnie kandydat na prezydenta Polski definitywnie nie chciał przyjechać do Płocka, więc kto wie?

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE