Reklama

Kuchenne rewolucje. Wiadomo, kiedy emisja odcinka z Płocka

Opublikowano:
Autor:

Kuchenne rewolucje. Wiadomo, kiedy emisja odcinka z Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W nowym, 20. sezonie programu "Kuchenne rewolucje" jeden z odcinków nagrano w Płocku - w lokalu przy ul. Grodzkiej, który po programie zmienił nazwę na "Bistro w kapuście". Odcinek będzie do obejrzenia w player.pl, a już niebawem na kanale TVN.

W nowym, 20. sezonie programu "Kuchenne rewolucje" jeden z odcinków nagrano w Płocku - w lokalu przy ul. Grodzkiej, który po programie zmienił nazwę na "Bistro w kapuście". Odcinek będzie do obejrzenia w player.pl, a już niebawem na kanale TVN.

W czwartek, 24 października widzowie stacji TVN obejrzą odcinek 8. z Prudnika, jednocześnie - korzystając internetu, a dokładnie z serwisu Player.pl - będą mogli przedpremierowo obejrzeć odcinek 9 z Płocka, który zostanie udostępniony o godz. 21.30 (płatny dostęp). Telewizyjna premiera w czwartek, 31 października.

Stacja opublikowała oficjalny opis odcinka:

- Mariusz postanowił zmienić swoje życie i po kilkunastu latach pracy w charakterze przedstawiciela handlowego spełnił marzenie o prowadzeniu własnego biznesu. Ponieważ wcześniej zaopatrywał różne restauracje, uważał, że całkiem dobrze poznał ten biznes. Kiedy znajomy zaproponował mu odstąpienie swojego lokalu w Płocku serwującego sushi, Mariusz uznał to za dobrą inwestycję. Restauracja mieściła się w samym centrum miasta, na płockim starym mieście. Mariusz przejął całość razem z personelem, odkupił również przepisy, żeby jego nowy biznes mógł działać od razu. Po jakimś czasie nowemu właścicielowi sushi przestało wystarczać. Chciał bowiem zadowolić wszystkich swoich potencjalnych klientów, aby nie pozostawać w tyle za konkurencją. W menu autorstwa Mariusza znalazły się polskie pierogi i kotlety, włoskie makarony, orientalne dania z woka, chińska zupa won ton, a nawet placki rodem z Urugwaju! Dumny właściciel zmienił również nazwę lokalu na Restaurację „U Mariusza”. Ogromna ilość różnych dań niemal paraliżuje pracę w kuchni oraz wymusza mrożenie produktów. Problem zauważają zarówno kucharki, żona Mariusza - Justyna, jak i klienci. Czas oczekiwania na zamówione dania to często nawet godzina. Kucharki oraz nowy sushi master otwarcie przyznają, że brak im prawdziwej wiedzy na temat egzotycznych dla nich dań. Sytuacja materialna restauracji jest coraz gorsza, a w związku z tym jej właściciel i szef staje się coraz bardziej nerwowy. To właśnie zrozpaczona Justyna postanowiła wezwać na pomoc Magdę Gessler.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE