Reklama

Ktoś wybił szyby w samochodzie i pociął wszystkie siedzenia

Opublikowano:
Autor:

Ktoś wybił szyby w samochodzie i pociął wszystkie siedzenia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyjątkowo zapalczywy wandal, kradzieże, zabrane prawa jazdy - policja podsumowała miniony weekend.

Wyjątkowo zapalczywy wandal, kradzieże, zabrane prawa jazdy - policja podsumowała miniony weekend.

Raport z weekendu przedstawił rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło w sobotę w bloku przy Wyszogrodzkiej, popularnie zwanym szafą. Jak już pisaliśmy, z powodu zarwanej balustrady z pierwszego piętra wypadło tam dwóch młodych mężczyzn. Obaj w ciężkim stanie trafili do szpitala.

[ZT]14448[/ZT]

Jeśli chodzi o sytuację na drogach, rzecznik podaje, że obyło się bez wypadków, policjanci odnotowali jednak aż 25 kolizji (15 w mieście i 10 w powiecie). Nie brakowało kierowców przekraczających prędkość.

- Przez cały weekend policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Płocku zatrzymali cztery prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o wartość pow. 50 km/h - informuje Krzysztof Piasek. - Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów dotyczących prędkości. Lekceważenie tych przepisów powoduje, że jazda z nadmierną prędkością od wielu lat jest główną przyczyną wypadków drogowych.

Rzecznik przedstawił też sprawy, którymi w weekend zajmowali się policjanci z pionu kryminalnego. Wśród nich wymienia wybicie przedniej szyby oraz pocięcie wszystkich siedzeń w samochodzie audi zaparkowanym przy Słowackiego (wartość strat to ok. 10 tys. 400 zł), kradzież forda mondeo wraz z dokumentami i kluczykami (straty wyniosły ok. 5 tys. zł), a także kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi z pokoju hotelowego w jednym z płockich hoteli (straty oszacowano na ok. 900 zł).

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE