Reklama

Krwawa Sobota z Legionem. Możesz przekazać najcenniejszy dar

Opublikowano:
Autor:

Krwawa Sobota z Legionem. Możesz przekazać najcenniejszy dar - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz kolejny Klub HDK Legion Oddział Płock i Legion Klub HDK zapraszają na akcję pomocy potrzebującym. Potrzebującym krwi, a to dar wyjątkowy.

Po raz kolejny Klub HDK Legion Oddział Płock i Legion Klub HDK zapraszają na akcję pomocy potrzebującym. Potrzebującym krwi, a to dar wyjątkowy.

7 listopada w Płocku zaplanowano kolejną "Krwawą Sobotę z Legionem".

- Jesteś zdrowy? Chcesz pomóc innym dzieląc się paroma mililitrami swojej krwi? Zjedz lekkie śniadanie, weź ze sobą dowód osobisty oraz pozytywne nastawienie i przyjdź w sobotę, 7 listopada do punktu RCKiK przy ul. Medycznej 19 na płockich Winiarach - zachęcają organizatorzy.

Krew można oddać już w sobotę 7 listopada w godzinach od 7 do 12. 

Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Oddział Płock od dawna organizuje tego typu akcje. Honorowe krwiodawstwo jest zarówno wspaniałą ideą jak i niezastąpioną metodą wspierania leczenia, a niejednokrotnie jedyną formą ratowania życia. Człowiek jest niezastąpionym źródłem tego życiodajnego leku. Stąd też gotowość działania płockich ?legionistów?, aby zachęcić jak największe grono osób gotowych do oddawania krwi oraz do współpracy i szerzenia tej wspanialej idei. 

Zapraszamy do udziału w akcji!


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE