Reklama

Krwawa Sobota. Ludzie boją się szpitala

Opublikowano:
Autor:

Krwawa Sobota. Ludzie boją się szpitala - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę po raz kolejny Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Oddział Płock i Legion Klub HDK zaprosili na akcję pomocy potrzebującym krwi. Tym cennym darem podzieliło się kilkanaście osób.

W sobotę po raz kolejny Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Oddział Płock i Legion Klub HDK zaprosili na akcję pomocy potrzebującym krwi. Tym cennym darem podzieliło się kilkanaście osób.

To znacznie mniejsza liczba, niż poprzednio podczas wielu akcji "Krwawa Sobota z Legionem". Okazało się, że wobec szalonego wzrostu liczby zakażonych koronawirusem, płocczanie po prostu obawiają się wychodzenia z domu, a już z pewnością odwiedzania szpitala. Nawet w tak szczytnym celu...

Chwała tym, którzy jednak dotarli do punktu RCKiK przy ul. Medycznej 19 na płockich Winiarach, pobór krwi odbywał się z zachowaniem wszelkich warunków bezpieczeństwa, wynikających z pandemii. Akcję wsparli - także oddając krew - m.in. strażacy z OSP w Słubicach (pow. płocki).

- Gorąco zachęcamy do bezinteresownego zaangażowania w walkę o zdrowie i życie drugiego człowieka. Pamiętajcie - w grupie siła - podkreślają organizatorzy akcji z Klubu HDK Legion Oddział Płock.       

Działają dalej, krew jest wciąż potrzebna. Kolejna "Krwawa Sobota z Legionem" - 5 grudnia w godz. 7-12 w tym samym miejscu, zapraszamy.

Organizatorów akcji wspierają: Urząd Miasta Płocka, Starostwo Powiatowe w Płocku i Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE