Reklama

Kręcą film przed ratuszem. Jaki? [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Kręcą film przed ratuszem. Jaki? [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ekipa filmowa rozstawiła się we wtorek rano z całym sprzętem. Okazuje się, że właśnie 30-sekundowy spot, który 50 razy ma być wyświetlany w TVN Biznes.

Ekipa filmowa rozstawiła się we wtorek rano z całym sprzętem. Okazuje się, że właśnie 30-sekundowy spot, który 50 razy ma być wyświetlany w... TVN Biznes.

We wtorek rano na starówce skąpanej w słońcu ekipa rozstawiła sprzęt i  kręciła film - wypatrzyliśmy m.in. aktora płockiego teatru Mariusza Pogonowskiego, który ubrany w garnitur, pod krawatem i z zaczesanymi na gładko włosami...  Jak się okazuje, gra biznesmena w dość nietypowym spocie promocyjnym miasta.

- To film promujący tereny inwestycyjne Płocka będący składową kampanii marketingowej projektu,który ma na celu przyciągnięcie inwestorów do Jaru Brzeźnicy, terenów nabrzeża wiślanego od Brzeźnicy do Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego i lotniska - wyjaśnia nadzorująca unijny projekt Aneta Pomianowska-Molak, kierowniczka referatu polityki przestrzennej w płockim Ratuszu. -  Ale w filmie pojawiają się też migawki z innych terenów typowo inwestycyjnych jak choćby Trzepowa czy Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. Chcemy pokazać inwestorom, że Płock jest w centrum Polski i tu warto inwestować.

Projekt mający przyciągnąć inwestorów do Płocka Ratusz realizuje od 2011 r. Po opracowaniu całej dokumentacji związanej z analizami formalnoprawnymi, koncepcjami zagospodarowania przestrzennego tych terenów itd. przyszedł czas na promocję. Jak już pisaliśmy, przetarg na kampanię marketingową wygrało konsorcjum agencji reklamowej Formind z Katowic i PiMedia z Siemianowic Śląskich.

Poza kręconym właśnie spotem reklamowym, który ma być na poczatku października br. emitowany 50 razy na antenie TVN Biznes, kampania obejmuje druk materiałów promocyjnych, folderów, bilbordów, gażetów reklamowych dla zainteresowanych inwestorów itd. Cała kampania - łącznie ze spotem i kosztami jego emisji, kosztuje 243 tys. zł.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE