Reklama

Reklama

Kreatywni nauczyciele nagrodzeni. Płocczanka wśród laureatów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fot. FB Katarzyny Adamkiewicz

Kreatywni nauczyciele nagrodzeni. Płocczanka wśród laureatów - Zdjęcie główne

foto Fot. FB Katarzyny Adamkiewicz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poznaliśmy wyniki IV edycji konkursu „Edukreator na Mazowszu” na kreatywnego nauczyciela i szkołę. To niezwykłe wyróżnienie przypadło zaledwie siedmiu osobom, w tym nauczycielce Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku.

Reklama

Zadaniem nauczycieli było przedstawienie swoich dokonań za ubiegły rok szkolny, ukazujących kreatywność i pomysłowość w prowadzeniu lekcji i zajęć szkolnych oraz umiejętność inspirowania uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kulturowych.

Z kolei zadaniem szkół było ukazanie osiągnięć dotyczących kreatywnego rozwoju ucznia poprzez upowszechnianie kultury, a także wsparcie naukowo-pedagogiczne nauczycieli, stworzony system zajęć pozalekcyjnych, zbudowaną infrastrukturę oraz zastosowanie pomocy dydaktycznych.

W kategorii „Kreatywny nauczyciel szkoły podstawowej” w miastach i gminach powyżej 20 tys. mieszkańców pierwsze miejsce przypadło Katarzynie Adamkiewicz z SP nr 17 im. Tadeusza Kościuszki w Płocku.To jedyna nagroda dla pedagogów z regionu płockiego.

- To dla mnie ogromne wyróżnienie, docenieni ciężkiej pracy i poświęcenia dla uczniów, które się zawsze opłaca, bo procentuje w życiu ich wdzięcznością i sympatią. Ale wygrana w konkursie to tak naprawdę praca wielu osób, koleżanek i kolegów nauczycieli, którzy zawsze wspierali mnie w działaniach - podkreśla  Katarzyna Adamkiewicz.

Laureatka dodaje, że właśnie dzięki nim mogła tworzyć projekty, przygotowywać uczniów do konkursów. 

- Ta nagroda nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie innych nauczycieli pracujących ze mną w SP 17 oraz dyrekcji, która popierała każde działanie i dawała nam możliwości wykazania się. Dziękuję im ogromnie za wsparcie, pomoc, poświęcony czas i chciałabym, aby każdy pamiętał, że bez wspaniałych, bezinteresownych i przyjacielskich ludzi wokół siebie ciężko osiągnąć sukces - mówi Katarzyna Adamkiewicz. - Ta nagroda to nasza ciężka praca. Jestem wdzięczna, że mogę pracować z takimi nauczycielami.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy