Reklama

Krakowski komik chce rozbawić płocczan

Opublikowano:
Autor:

Krakowski komik chce rozbawić płocczan - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę wieczorem płocczan ma nadzieję rozbawić komik Wojtek Pięta z Krakowa ze swoim autorskim programem pt. „Na żywo”. Dowcipy będą tez mogły opowiedzieć osoby z publiczności.

W niedzielę wieczorem płocczan ma nadzieję rozbawić komik Wojtek Pięta z Krakowa ze swoim autorskim programem pt. „Na żywo”. Dowcipy będą tez mogły opowiedzieć osoby z publiczności.

Krakowski komik zaprezentuje swe umiejętności rozbawiania publiki w niedzielę w klubie Rock 69. Przedstawienie będzie utrzymane w konwencji tzw. stand-up, czyli komediowego monologu. Jest to forma bardziej spontaniczna niż kabaret, nastawiona bardziej na żywą reakcję w kontakcie z publicznością, a nie na scenografię, charakteryzację czy rekwizyty.

Wojtek Pięta chce rozbawić płocczan swoim autorskim programem zatytułowanym „Na żywo”. Jak zapowiada, ten występ to nie tylko żarty z absurdów codzienności, ale również opowieść o życiu człowieka, który za tymi żartami stoi. Trudy występowania, pisania tekstów i tworzenia kanału na youtube obnażone przed publicznością i podane żartem, który momentami przekracza pewne granice, ale zawsze zmusza do myślenia.

Sednem tej wywodzącej się z USA formy komediowej jest też to, że każdy, kto czuje się na siłach, może stanąć przed publicznością i zasypać ją dowcipami. Tak będzie również w Płocku, ale jeśli ktoś chce stanąć przy mikrofonie, będzie miał taką szansę, musi tylko wcześniej znać.

Przedstawienie zacznie się o  20.00. Bilety kosztują 12 zł, można je rezerwować pod nr tel. 510 198 291.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE