Reklama

Kradzione auta, alkohol i narkotyki

Opublikowano:
Autor:

Kradzione auta, alkohol i narkotyki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podróżują po całym kraju autostopem, jeżdżą kradzionymi samochodami, szukając przygód, narkotyków, alkoholu i wolnej miłości. Trzech mężczyzn i kobieta.

Podróżują po całym kraju autostopem, jeżdżą kradzionymi samochodami, szukając przygód, narkotyków, alkoholu i wolnej miłości. Trzech mężczyzn i kobieta.

Już dziś, 17 stycznia o godz. 18.15 w ramach Kina Konesera płocki Helios zaprasza na amerykański film „W drodze”.w reżyserii Waltera Sallesa. Wkrótce po śmierci swojego ojca Sal, ambitny nowojorski pisarz, poznaje czarującego Deana, który niedawno wyszedł z więzienia, i jego żonę, wyzwoloną i uwodzicielską Marylou. Sal i Dean zaprzyjaźniają się natychmiast. Głodni swobody, porzucają życiowe konwenanse i wybierają się w podróż po Ameryce. Ich wędrówka jest spełnieniem marzenia całej generacji, wyzwaniem rzuconym obłudnej obyczajowości i nudzie. Za nic mając sobie porządek panujący na świecie żyją wolni, czy raczej – wydaje im się, że są całkowicie wolni.

Polscy recenzenci przyznają, że film jest bardzo porządnie zrobiony i pieczołowicie oddaje realia tużpowojennej Ameryki. Z pewnością warto obejrzeć ten dramat.

fot. www.helios.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE