Reklama

Kradzieże nasadzeń na pasażu Roguckiego!

Opublikowano:
Autor:

Kradzieże nasadzeń na pasażu Roguckiego! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje znów dali o sobie znać. Tym razem upatrzyli sobie roślinność przy modernizowanej alei Roguckiego. Spółka Zielony Ogród wystosowała w związku z tym apel.

Złodzieje znów dali o sobie znać. Tym razem upatrzyli sobie roślinność przy modernizowanej alei Roguckiego. Spółka Zielony Ogród wystosowała w związku z tym apel. 

- Przypominamy, że al. Roguckiego to nadal teren budowy, zamknięty dla przechodniów. Prosimy mieszkańców o rozwagę i stosowanie się do wprowadzonych ograniczeń, które wynikają z troski o bezpieczeństwo pieszych i naszych pracowników - apeluje Monika Szałkowska, koordynator projektu. 

Chodzi o to, że ustawione wokół placu budowy ogrodzenie jest nagminnie niszczone przez przechodniów, którzy nie stosując się do nakazu przechodzą przez plac budowy, wyjaśnia dalej koordynatorka i jak podkreśla, niestety, nie są to pojedyncze, odosobnione przypadki. Dochodzi również do niszczenia i kradzieży nowo nasadzonych roślin. Z tego względu apeluje do wszystkich o zwrócenie uwagi na próby kradzieży i zgłaszanie ich do straży miejskiej.

Ratusz w nawiązaniu do tej sprawy poinformował, że strażnicy miejscy nasilą patrole w rejonie alei i będą interweniować w przypadkach naruszenia obowiązujących przepisów. 

- Jak zapewnia Wydział Inwestycji i Remontów, po ułożeniu nawierzchni na odcinku ok. 200 metrów od ul. Tysiąclecia w kierunku kościoła, ta część pasażu zostanie udostępniona przechodniom - mówi Marta Komorkowska z Zespołu Współpracy z Mediami. - Pozostała część alei Roguckiego będzie nadal wyłączona z ruchu pieszego z uwagi na trwające nasadzenia, budowę kaskad wodnych oraz toalety.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE