Reklama

Kradzież łańcuszka. Policja szuka sprawcy

Opublikowano:
Autor:

Kradzież łańcuszka. Policja szuka sprawcy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielny poranek na ulicy Dobrzyńskiej nieznany sprawca zaatakował 53-letnią mieszkankę Płocka. Zerwał jej z szyi złoty łańcuszek.

W niedzielny poranek na ulicy Dobrzyńskiej nieznany sprawca zaatakował 53-letnią mieszkankę Płocka. Zerwał jej z szyi złoty łańcuszek.

Składając zeznania w sprawie kradzieży, pokrzywdzona oświadczyła, że szła ulicą, kiedy podbiegł do niej młody mężczyzna. Przystawił do jej pleców ostre narzędzie i zakazał odwracania się w jego kierunku. Gdy kobieta postanowił jednak odkręcić głowę w stronę napastnika, ten zerwał jej z szyi złoty łańcuszek i uciekł. Zaatakowana kobieta nie doznała żadnych obrażeń.

– Policjanci prowadzą dochodzenie w tej sprawie i zbierają wszelkie informacje mogące mieć związek z tym zdarzeniem – poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek. – Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mające związek ze zdarzeniem, mogą je przekazać (również anonimowo) telefonicznie pod numerami 24 266 15 60 lub 997.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE