Reklama

Kradną na potęgę, choć sami im to ułatwiamy

Opublikowano:
Autor:

Kradną na potęgę, choć sami im to ułatwiamy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny raport policji to kolejne kradzieże. Gdybyśmy jednak przestrzegali podstawowych zasad bezpieczeństwa, niektórych z nich można uniknąć.

Kolejny raport policji to kolejne kradzieże. Gdybyśmy jednak przestrzegali podstawowych zasad bezpieczeństwa, niektórych z nich można uniknąć.

Tak jak np. kradzieży portfela, do której doszło w bloku przy ul. Batalionów Chłopskich. Wartość strat to ok. 60 złotych. Funkcjonariusze apelują, aby portfele i inne cenne przedmioty przenosić w taki sposób, aby nie były łatwo dostępne dla złodziei. 

- Do kradzieży portfela doszło gdy pokrzywdzona wchodziła do klatki schodowej - mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.-  Portfel znajdował się w torbie na zakupy, gdzie stanowił łatwy łup dla złodzieja. 

Dużo więcej warte były skradzione z jednej z piwnic przy ul. Grodzkiej przewody elektryczne i elementy automatyki pieca C.O. Tu straty wyniosły ok. 10 tys. złotych. Z kolei przy ul. Batalionu "Parasol" skończyło się na próbie kradzieży auta. Złodziei spłoszyła właścicielka. 

Ostatnie 24 godziny były za to dość spokojne na drogach. Policjanci odnotowali pięć kolizji w mieście i jedną na terenie powiatu. Zatrzymali też dwóch nietrzeźwych kierowców. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE