Reklama

Koronawirus. Nie zbadają nikogo alkomatem

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus. Nie zbadają nikogo alkomatem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Walka z rozprzestrzenianiem się śmiertelnie niebezpiecznego koronowairusa niesie różne konsekwencje i niespodziewane skutki w wielu dziedzinach.

Walka z rozprzestrzenianiem się śmiertelnie niebezpiecznego koronowairusa niesie różne konsekwencje i niespodziewane skutki w wielu dziedzinach. 

W obawie przed chorobą zakaźną COVID-19, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo petentów oraz funkcjonariuszy, na ważne posunięcia zdecydowała się m.in. Straż Miejska w Płocku. Otóż do odwołania ograniczyła osobiste wizyty płocczan w siedzibie SM przy ul. Otolińskiej 10.

- Do dyspozycji pozostają numery telefonów dostępne na naszej stronie internetowej  - informują funkcjonariusze. - A wszelkie wyjaśnienia w sprawie popełnionego wykroczenia lub zgłoszenia - nie dotyczy to sytuacji nagłych - należy kierować na adres e-mail: [email protected]

Funkcjonariusze proszą o to, by przemyślane zgłoszenia kierować telefonicznie pod nr 986. W przypadku ujawnienia wykroczeń porządkowych w ruchu drogowym, strażnicy miejscy będą pozostawiali zawiadomienia, do których należy się odnieść najpierw telefonicznie, pisemnie lub drogą elektroniczną, bez konieczności stawiennictwa w jednostce. 

Ale to nie wszystko. Na razie nie będzie możliwości sprawdzenia w siedzibie straży, ile mamy alkoholu we krwi, czy możemy np. prowadzić auto.  

- Do dnia 25 marca br.  nie ma możliwości skorzystania w siedzibie SM z badania alkomatem - poinformowała Straż Miejska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE