Reklama

Konkursy, rabaty i pyszności na Święto Dyni

Opublikowano:
Autor:

Konkursy, rabaty i pyszności na Święto Dyni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę 3 października Centrum Ogrodnicze Rolmarket organizuje I edycję Święta Dyni. W programie wydarzenia jest wyprzedaż roślin, wysokie rabaty, konkursy z nagrodami, degustacja potraw z dyni, alejka „pełna grozy” oraz zabawy dla dzieci.

W sobotę 3 października Centrum Ogrodnicze Rolmarket organizuje I edycję Święta Dyni. W programie wydarzenia jest wyprzedaż roślin, wysokie rabaty, konkursy z nagrodami, degustacja potraw z dyni, alejka „pełna grozy” oraz zabawy dla dzieci.

Odwiedzający w sobotę nie powinni być zawiedzeni, ponieważ odbędzie się tam pełne atrakcji Święto Dyni. Wiele niespodzianek klienci odkryją m.in. na placu z roślinami, gdzie będzie na nich czekać nie tylko wyprzedaż roślin, ale również sporo zielonych nowości, takich jak drzewa owocowe, różne odmiany krzewów i kwiatów domowych.

Liczne rabaty obejmą ponadto wiele artykułów ogrodniczych, takich jak nawozy jesienne oraz narzędzia do jesiennych porządków w ogrodzie.

Tuż obok placu z roślinami odbywać się będą konkursy z nagrodami. Przed przyjazdem warto potrenować jednak zręczność, ponieważ jedną z zabaw będzie celowanie do dyni.

Na zewnątrz znajdzie się też alejka „pełna grozy”, czyli nieco mroczna i nieco zabawna ekspozycja z dynią w roli głównej.

Dzieci, poza wspomnianą alejką, powinny zainteresować również inne rozrywki przygotowane z myślą o nich, m.in. malowanie dyni, malowanie twarzy i konkursy.

Odwiedzający 3 października podpłockie centrum będą mogli posmakować także dyniowych pyszności, spośród których jedne rozgrzeją, a inne podniosą poziom endorfiny.

Każdy klient otrzyma ponadto oryginalne przepisy na potrawy z dyni.

Święto Dyni rozpocznie się o godzinie 8.00 i potrwa do godziny 16.30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE