Reklama

Konkurs ze Scooby-Doo rozstrzygnięty

Opublikowano:
Autor:

Konkurs ze Scooby-Doo rozstrzygnięty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Izabela z Liszyna. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Izabela z Liszyna. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UWAGA! Konkurs zakończony.

Podwójną wejściówkę ukryliśmy w naszym Kalendarzu Wydarzeń. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Zaproszenie wygra pierwsza osoba, która się dodzwoni i nie otrzymała już od nas biletów w ciągu ostatnich 60 dni.

Podwójnego biletu na filmowy poranek ze Scooby-Doo, podczas którego wyświetlany będzie film "Scooby-Doo! Epoka Pantozaura" (z lektorem), szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w

Życzymy powodzenia!

Filmowe Poranki ze Scooby-Doo to nowy projekt kin Helios poświęcony najmłodszym Widzom. Spotkania w kinie ze Scooby-Doo odbywają się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. "Filmowe Poranki" gwarantują Państwu oraz Państwa Dzieciom moc konkursów, nagród oraz wspólną zabawę połączoną z … prawdziwym dreszczykiem emocji!

Uczestnicy Filmowych Poranków w ramach spotkań otrzymują indeksy Akademii Detektywa, które zapewniają udział w „prawdziwym kursie” , na koniec którego otrzymają Licencję detektywa. Aby otrzymać wpisy w Indeksie Akademii Detektywów należy wykonać szereg misji specjalnych.

Specyfika seansu filmowego:
- dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
- pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali (półmrok)


AKTUALIZACJA:
Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrała pani Izabela z Liszyna. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE