Reklama

Konkurs z festiwalem disco. Bilety dla...

Opublikowano:
Autor:

Konkurs z festiwalem disco. Bilety dla... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 80 osób wzięło udział w naszym konkursie, w którym do wygrania były podwójne karnety na startujący jutro w płockim amfiteatrze festiwal "Disco pod gwiazdami".

Ponad 80 osób wzięło udział w naszym konkursie, w którym do wygrania były podwójne karnety na startujący jutro w płockim amfiteatrze festiwal "Disco pod gwiazdami".

W konkursie trzeba było odgadnąć, kiedy zrobiliśmy zdjęcie superksiężyca przy wieżach płockiej katedry. Nasz srebrny satelia znajduje się wówczas w położeniu najbliżej Ziemi, dlatego wydaje się większy i jaśniejszy. Zagadka okazała się niełatwa do rozwikłania. Niektórzy z Was myśleli, że to zdjęcie z przedostatniego z czterech możliwych do zaobserowowania w tym roku superksiężyca, czyli 10 sierpnia. Część z Was zasugerowała się również datą publikacji galerii, w której znalazło się zdjęcie. Teraz już oficjalnie zdradzamy: zdjęcie konkursowe przedstawiało superksiężyc sfotgrafowanny podczas drugiej dnia tegorocznej edycji Reggaelandu, czyli 12 lipca 2014.

Najszybciej prawidłowej odpowiedzi udzieliła p. Maria Kołodziejska, trzecia w kolejności była p. Cecylia Jaworska, więc to do nich wędrują podwójne karnety. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim osobom i radzimy - nie poddawajcie się, jeszcze dziś mamy w planach kolejny konkurs!

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Czytaj też:
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE