Reklama

KONKURS: Wygraj bilety na wystawę kotów

Opublikowano:
Autor:

KONKURS: Wygraj bilety na wystawę kotów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Joanna, Ewelina, Eliza oraz panowie Hubert i Jacek. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Joanna, Ewelina, Eliza oraz panowie Hubert i Jacek. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy.

UWAGA: Konkurs został zakończony!

Kocie piękności w najbliższy weekend opanują Orlen Arenę na całe dwa dni. Znajdź bilet rodzinny na międzynarodową wystawę kotów rasowych!

Wejściówki ukryliśmy w naszym . Aby stać się szczęśliwym posiadaczem zaproszenia, wystarczy odnaleźć je na naszej stronie, niezwłocznie zadzwonić pod numer telefonu 24 266 60 00 i podać odnalezione hasło.

Zaproszenie wygra pięć najszybszych osób, które dodzwonią się jako pierwsze i nie otrzymały od nas biletów w ciągu ostatnich 90 dni.

Rodzinnego biletu na wystawę kotów w Orlen Arenie szukajcie w opisie jednego z wydarzeń zamieszczonych w .

Życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA:

Dziękujemy za udział w konkursie. Zaproszenie wygrały panie Joanna, Ewelina, Eliza oraz panowie Hubert i Jacek. Ale nie poddawajcie się i zaglądajcie codziennie na portal - w niedalekiej przyszłości mamy w planach kolejne konkursy:)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE